ЖЖ-користувач mykolap (mykolap) wrote,
ЖЖ-користувач mykolap
mykolap

Споткнулся, упал, очнулся - гіпс...

Що мені подобається у вітчизняному маразмі, так це його системність. Він є явищем значно об"ємнішим за Че Рновецького і Тимошенко. Не вони формують безлад, але є тільки частиною великої установки на хаос. Ну от я певен, наприклад, що такого не могло б трапитися у жодній іншій країні світу:

В одну из столичных больниц за оказанием медицинской помощи и жалобами на головные боли обратился прокурор по надзору за расследованием особо важных дел следователями Генеральной прокуратуры Украины В. Карман.

В результате выяснилось, что у него огнестрельное ранение головы. Об этом сообщил источник в правоохранительных органах.

По информации источника, вчера В. Карман упал на автостоянке в районе Кловского спуска. Сегодня он обратился за помощью к медикам в связи с ухудшением состояния здоровья. Врачи извлекли из его головы пулю 7,62 миллиметра.

Tags: поточне
Subscribe

 • Газіровочні попаданці: український аспект

  Засадничо культ автоматів з "газіровкою" у Зеленського-Фіданян нічим не відрізняється від віри в "державників" Євгена Марчука, в Бориса Патона чи…

 • (no subject)

  Багато осіб, що заперечують християнську етику у школах, не відмовляються від платні банкнотами з написом "На Бога ми покладаємось"

 • (no subject)

  Очевидно, якщо держава обмежує права невакцинованих - невакциновані мають автоматично отримати право не платити державі податків

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments