ЖЖ-користувач mykolap (mykolap) wrote,
ЖЖ-користувач mykolap
mykolap

Цей запис зроблено з-під передвиборчої урни

Пройшовся щойно зі скринькою по хатам.

Вражає розмаїття думок і мотивацій. Воно робить трохи стереоскопічнішою картину того, що являє, власне, наше суспільство, порівняно з тією, як ми її малювали.

Активна участь у виборчій кампанії - це шлях до відродження народництва і до виходу т.зв. небайдужої інтелігенції із цисти противсихозу, в яку вона спама себе загнала

Однак найбільшою окрасою нашої дільниці є трійко незворушних правоохоронців - богатирів землі української, що послуговуються хмельницьким прононсом. Три дні тому вони прийшли до нас охороняти сейф із бюлетнями найвищої форми звітности і з того часу ні на секунду не перестали лузгати насіння, однак теж проявили певну громадську мужність і навіть навіщось записали підсумки виборів до своїх захалявних записничків.

А ця світлина ілюструє мене на сайті ЦВК, розробленому в австровєнгєрском генштабі

Subscribe

 • (no subject)

  Багато осіб, що заперечують християнську етику у школах, не відмовляються від платні банкнотами з написом "На Бога ми покладаємось"

 • (no subject)

  У протистоянні нарративів з архетипами я залишаюся на боці симулякрів

 • (no subject)

  Глибинне: звернув увагу, що існуючі у нас центри НАДАННЯ адмінпослуг мали б називатися центрами ОТРИМАННЯ адмінпослуг, бо у громадянській державі…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments