ЖЖ-користувач mykolap (mykolap) wrote,
ЖЖ-користувач mykolap
mykolap

Був я на позорном суділіще над пісатєлєм Ульянєнком

14.27 КБ

Подивитися на порнографію зібралося трохи менше народу, ніж я чекав. Бігав Доній з платком, як у мультяшного героя Лакі Люка, розмахував останнім ще не спаленим примірником "Жінки його мрії" і кричав банальщини. Мені здається, що ця людина настільки забарикадувалася в своїй останній барикаді, що просто не може вийти за рамки геппінінга. Ну типа як у біложопого Кустуріци в єврохвільмі "Андеграунд". Хоча уривки з вироку Нацкомісії були просто шедеврами: "зображені орально-анальні пестощі та еякуляторні дії, описання задоволення хтивості персонажу і мовна виразність разом із художньою майстерністю автора дають підстави вважати... порнографічною продукцією". Я оце думаю: невже таку фразу міг видати член мораль-команди Тарас Петриненко? І чому в експертну комісію до цього часу не введено Кузьми Скрябіна?


Потім прийшов Кокотюха і сказав, що він хоч і не пише порнографію, але нутрощами відчуває, що буде наступним забороненим автором. Думаю, щось подібне думали Бринних, Цибулько і ще ряд митців, що тусували по залу. Коллєга Є. злив мені, до ресі інхвормацію, що голова Комісії з нацморалі Костицький свого часу перебував в одній Транснаціональній радикальній партії з італійською порнозіркою Чіччоліною. Кстаті.

Сам Уляненко виглядав саме так, як на мою думку має виглядати письменник-порнограф: морально та тілесно виснажений і повністю позбавлений будь-якої сексуальности. Він дуже дивувався, що "Жінку його мрії" заборонили саме зараз, а не в 2006-му, коли вона друкувалася в "Кур"єрі Кривбасу".


Був також помічений видавець Капранов (в одному примірнику), який питомо ющенківським тоном сказав, що перед нами "серйозна і неоднозначна проблема". Після чого втік від преси і гортав у книгарні книжки. Мені іноді здається, що перегортання книжкових сторінок містить в собі також елементи медитативної практики.


Параллєльно з коллєгою Є. та примкнувшим до нас товаришем Мартинюком безпосередньо в книгарні "Є" було оголошено фундування Тіньової експертної комісії з питань бездуховности та публічного розтління при МРПС "Промені чучхе" в складі письменника Леся Подерв"янського, діджеїв Чекалкіна та Джеджули, віртуального персонажу Сашка Недонія та ЖЖ-користувача adolfych(за згодою). Першим поставленим завданням стало створення художнього твору в стилі "гей-порно" з головними героями - членами Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі: Курковим, Курасом, Святославом Вакарчуком, Тарасом Петриненком (особливо!), Павлом Мовчаном, Костицьким, Лубченком і Юрієм Павленко, які протягом всього роману займаються орально-анальними пестощами та еякуляторними діями, і не де-небудь, а в Інституті електрозварювання імені Патона Націонільної академії Наук України.
Tags: поточне, фото
Subscribe

 • (no subject)

  Відсьогодні відповідальними за розповсюдження ковідки у громадських місцях є виключно вакциновані

 • (no subject)

  Ці чудіки в червоному із фільму про кальмара чимось невловимо нагадують мені телепузиків Тим часом у Львові петиція про демонтаж пам’ятника Францу…

 • (no subject)

  От, наприклад, теза про відділення школи від церкви (теза взята довільно) є однозначно ідеологічною, але при цьому конституція вказує, що державною…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments