ЖЖ-користувач mykolap (mykolap) wrote,
ЖЖ-користувач mykolap
mykolap

Цей запис присвячено експерименту Еша, або ж - Аша

Герой одного оповідання Анрі Труайа випадково потрапив під машину, але всі його друзі трактували цей нещасний випадок, як свідому спробу самогубства, бо його перед цим кинула дружина, яку він втім і не дуже кохав. Як би він не виправдовувався, до нього ставились, саме як до палкого закоханого: його любови заздрили якісь дамочки, друзі відговорювали його від подальших спроб накласти на себе руки, його "вчинок" обговорювали в газетах. Врешті решт, його настільки переконали в трагічній любови, що він згодом кинувся під авто вже по-справжньому.


Чимось схожим на цього героя я відчуваю себе, читючи дописи Михайла Дубинянського, який чомусь певен, що я, як україномовний громадянин, маю когось насильно українізувати і взагалі усяким чином все російське безчестити чи паплюжити. Він від мене чомусь чекає таких придуркуватих дій, які мені +99% україномовних громадян не можуть прийти навіть в голову. Можливо тут комплекс поручика Лукаша, який вважав весь чеський нарід зграєю змовників, не знаю. Правда, я не можу, як герой Труайя зробити ласку Дубинянському, і хоч один день побути україномовним ксенофобом (як бачимо з тексту, це для нього одне й те саме), оскільки я культурна людина з вищою освітою.

Але ж як визеначав Лоренц, одна із стримуючих сил агресії - можливість її переорієнтування, і таким чином допитливим буде добре зрозуміло, які психологічні теномени лежать в основі сайтів класу "фофудья"
Tags: нація і цзин
Subscribe

 • Дуже передбачливо про Европу

  Теза не втратила актуальности звідси

 • (no subject)

  Хто засуджує сьогодні "Талібана" за тероризм, завтра вимагатиме викреслити гайдамаків з української історії та УПА

 • Чепіга

  Іще раз скажу, що це прояв креольського, постокупаційного синдрому, коли українець Чепіга на завдання ГРУ країни-агресора йде труїти "новічком"…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments