ЖЖ-користувач mykolap (mykolap) wrote,
ЖЖ-користувач mykolap
mykolap

Цей запис присвячений убивству німецькими фашистами українця Івана Дем"янюка

Пару слів від себе. А це по суті дуже цікава практика - жоден із лиховісних злочинців за версією Европи не дожив до обвинувального вироку: ні Гаддафі, ні Гуссейн, Мілошевича трохи притруїли, а тепер ось:

Originally posted by logvynenko_gb at На смерть Івана Дем'янюка. Його промова "Я звинувачую".

"За  дорученням Джона Дем'янюка, ця заява була зачитана німецькою  мовою  його адвокатом, доктором Ульріхом Бушем, під час публічного  судового  засідання в Мюнхені 13 квітня 2010 року.

Я вдячний усім  людям, які допомагають мені в безнадійному  становищі дуже хворого – як у  в'язниці, так і в залі суду. Тому я  особливо дякую медичному  персоналу, який полегшує мої болі і допомагає  мені пережити це  випробування, яке є для мене катуванням.

Насправді ж я хочу вказати на таке:

1. Німеччина винна в тому, що через її війну на знищення проти Радянського Союзу я втратив свій дім і свою батьківщину.

2. Німеччина винна в тому, що через неї я став військовополоненим.

3.  Німеччина винна у створенні таборів для військовополонених, де  через  цілеспрямоване обмеження харчування я та мільйони інших полонених   червоноармійців були засуджені до голодної смерті, і тільки з Божою   допомогою я вижив.

Полонені червоноармійці 1941-43 рр. (невідомі ФОТО)

4. Німеччина винна в тому, що змусила мене стати рабом німців у таборі для військовополонених.

5.  Німеччина винна в розв'язуванні війни, в якій 11 мільйонів моїх   земляків-українців були вбиті німцями і ще більше мільйонів – у тому   числі моя кохана дружина Віра – були вивезені в Німеччину для примусової   праці і рабства.

6. Німеччина винна, що примусила тисячі й  сотні тисяч моїх  співвітчизників без їхньої згоди стати співучасниками  німців у диких  планах геноциду євреїв, ромів, циган, слов'ян,  українців, поляків і  росіян.

Вона зробила це, погрожуючи смертю  тим сотням і тисячам, хто не  хотів брати в цьому участь і хто був  убитий за це німцями. Ба більше,  сотні тисяч людей були депортовані і  страчені Сталіним або мучилися  десятиліттями у сибірському ГУЛАЗі і  працювали як раби для комуністів.

7. Німеччина винна в тому, що змусила мене до жалюгідного існування у таборі переміщених осіб ще роки після війни.

8.  Німеччина винна в моїй примусовій депортації до Німеччини на схилі   життя у 90 років. І це після 30 років судового переслідування в   Ізраїлі, США і Польщі – а також після 10 років ув'язнення, 5 із яких я   провів у камері смертників в Ізраїлі.

9. Я звинувачую Німеччину в  тому, що вона висунула проти мене  фальшиві звинувачення у співучасті в  убивстві, і ці звинувачення були  подані наприкінці мого життя і сил – в  порушення закону про позови до  осіб, старших 65 років, і в порушення  Європейської конвенції про права  людини.

10. Я звинувачую  Німеччину в тому, що вона змусила мене животіти  більше 9 місяців у  тюрмі Штадельгайм – ув'язненого, хоч і не визнаного  винним.

11. Я звинувачую Німеччину в тому, що я назавжди втратив мою другу батьківщину – США – без шансу на повернення.

12.  Я звинувачую Німеччину в тому, що я назавжди втратив сенс свого  життя,  свою родину, своє щастя та будь-яку надію на майбутнє.

Щохвилини,  щогодини, щодня і щомісяця я почуваюся як  військовополонений у  Німеччині. Я відчуваю цей процес як продовження  моїх страшних спогадів  про німців, як продовження невимовної неправди,  заподіяної мені  німцями. Я знову стаю невинною жертвою німців.

Оголошення про збір коштів на допомогу захисту Іванові Дем'янюку. Газета "Свобода" (Нью-Джерсі), 1987

"1939-1945: неписана історія". Читачі ІП згадують про Другу світову

Мені здається  надзвичайно несправедливим, що Німеччина за  допомогою цього суду  перетворює мене з військовополоненого на  військового злочинця.

Нестерпною є зарозумілість Німеччини, яка  використовує мене, щоб відвернути увагу від військових злочинів, учинених німцями, щоб ці злочини було забуто і   щоб неправдиво проголосити – мовляв, справжніми злочинцями у злочинах   наці були я, українці та інші європейські сусіди нацистської Німеччини.

Я вважаю, що цей суд, який провадиться винятково наді мною, іноземцем у таборі Травники у порушення принципів однакового поводження з німцями-членами СС та    безліччю інших німців у Травниках, не має нічого спільного з принципами    справедливості і права.

Мені вже доводилося захищати себе в  Ізраїлі – від обвинувачень   мюнхенського прокурора. В Ізраїлі мене  звинувачували в причетності до   нацистських злочинів у таборі Собібор.

Верховний суд Ізраїлю визнав, що звинувачення ізраїльських прокурорів    не доведені – при винесенні цього вироку враховувалося, що я був    заарештований більше, ніж 7,5 років. З них п'ять років я провів у камері    смертників.

1986: останнє інтерв'ю гауляйтера Україна Еріха Коха (ВІДЕО)

Я відчуваю несумісним із справедливістю і людяністю, що більше 35 років я був змушений захищати себе як постійно переслідуваний Управлінням спеціальних розслідувань Міністерства юстиції США і Всесвітнім єврейським конгресом та Центром Симона Візенталя.

Тепер  в кінці свого життя і сил, проводиться 30-ий чи 40-ий судовий  розгляд  тієї ж справи – і в мене немає сил боротися. Я безпомічний проти  цієї  судової війни, яку тепер в Управління спеціальних розслідувань США   перехопила Німеччина.

Моя кохана дружина, Віра Дем'янюк, з якою я  прожив у шлюбі 50 років,  теж страждала в Німеччині. Саме німці  позбавили мою дружину її юності,  забравши силоміць у Німеччину для  багаторічної примусової праці.

Страждання, яких ми зазнали через  німецьку війну на винищення  слов'ян, важко описати словами. Чому  Німеччина знову і знову вирішує  мучити мене і мою родину – є для мене  незбагненним."

Джерело: сайт, присвячений справі Дем'янюка

P.S. Від "ІП" - якщо серед наших читачів є ті, хто можуть написати про позицію німецького правосуддя в цій справі, оприлюднити зібрані слідством докази - запрошуємо написати про це. Ми маємо бачити і чути всі аргументи.

Історична Правда
Редакція

Tags: европейство
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 16 comments