ЖЖ-користувач mykolap (mykolap) wrote,
ЖЖ-користувач mykolap
mykolap

Цей запис присвячено робочим питанням

На моїй новій роботі було (вибачте за подробиці) дві туалетних одномісних кабінки, якими порівну користувался всі співробітники без жодних гендерних стереотипів, аж поки новий завгосп не повісив на одну кабінку літеру "М" (москаль!), а на іншу, відповідно, "Ж". І тепер чоловіки ходять в М, а жінки - в Ж, а я думаю, що може й не так були винні оті нацистські злочинці, які лише виконували наказ (с).

А ще, оскільки я працюю на Жилянській (і з жахом уявляю, що тут буде під час Евро), то часто ходжу через вокзал, де насолоджуюсь голосом диктора. Звернув увагу на певне покращення: т.зв. електропоїзди підвищеної комфортности тепер називаються "РЕГІОНАЛЬНИМИ електропоїздами", це просто якийсь оранжевий шаббат.

Тим більше, що оголошення, які стосуються їх, як правило, стосуються якоїсь неприємної пригоди. От, наприклад, вчора оголошували про запізнення "регіонального потягу" з Хмельницького на годину, відправлення потягу на Фастів переносилося на станцію "Святошин", а ще якась електричка вирушала замість Приміського вокзалу аж з Петрівки. Просто якийсь жах, якого не було за Ющенка
Tags: поточне
Subscribe

 • (no subject)

  Багато осіб, що заперечують християнську етику у школах, не відмовляються від платні банкнотами з написом "На Бога ми покладаємось"

 • (no subject)

  У протистоянні нарративів з архетипами я залишаюся на боці симулякрів

 • (no subject)

  Глибинне: звернув увагу, що існуючі у нас центри НАДАННЯ адмінпослуг мали б називатися центрами ОТРИМАННЯ адмінпослуг, бо у громадянській державі…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments