ЖЖ-користувач mykolap (mykolap) wrote,
ЖЖ-користувач mykolap
mykolap

Цей запис присвячено тіпа випадковому збігові

Зауважу, що сьогодні на "Українській правді" є чотири повідомлення про російську зламану пошту "Наших", і всі чотири під різним соусом згадують Ібігдана. Якби я був москалем (дякую боже, що ні), я б запідозрив тут проплату

1.
http://www.pravda.com.ua/news/2012/02/5/6954373/
"Найдешевший з топових повій, але найбільш плідний, - йдеться в пості Антона Носика. - Проплачені публікації знаходяться ще легше, ніж у минулого номінанта (Сергія Мухаммедова - УП). Оскільки сам писати не вміє, то спеціалізується на репостах потрібних тем, які формують потрібні нашистам настрої". Згідно з матеріалами пошти прес-секретаря "Наших" Христини Потупчик, як мінімум за два пости Ігор Бігдан отримав 4 тис і 50 тис рублів (130 дол США і 1600 дол США).

2.
http://www.pravda.com.ua/news/2012/02/6/6954731/
Відомі блогери заперечують факт співробітництва із прокремлівськими організаціями.
...
У той же час український блогер Ігор Бігдан поки ніяк не прокоментував ситуацію.

3.
http://www.pravda.com.ua/news/2012/02/5/6954373/ (номер 1, ОНОВЛЕНИЙ)
З'явилися достовірні докази співпраці Кремля з відомими блогерами. Серед користувачів ЖЖ, які обслуговують режим Володимира Путіна опинився і український блоггер ibigdan.

4.
http://www.pravda.com.ua/news/2012/02/6/6955175/
В Україні є як мінімум один офіс з 15-20 професійними платними коментаторами. Про це йдеться у листі зі зламаної поштової скриньки прес-секретаря руху "Наші" Христини Потупчик, опублікованому блогером Rumolleaks.
...
Раніше з листів зі зламаної пошти Потупчик стало відомо про те, що серед користувачів ЖЖ, які обслуговують режим Володимира Путіна, опинився і український блоггер ibigdan.
Tags: інтернет
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 10 comments