ЖЖ-користувач mykolap (mykolap) wrote,
ЖЖ-користувач mykolap
mykolap

Спертя на власні сили, сірєчь Чучхе

І щоб уже остаточно завершити новорічно-бандерівські теми, зверну увагу на те, що січневі номери офіціозів двох гілок Руху вийшли з чучхейськими заголовками, тільки що:

"Народне слово" Української Народної Партії творцем гасла "опертя" на власні сили назвало Степана Бандеру


Газета ж "Час (уже не "Тайм") Руху", із зрозумілих причин назвало творцем цього гасла В"ячеслава Чорновола:

НБ. Цікаво також відзначити, що в цьому номері, окрім статті про комсюка Тарасюка під претензійною назвою "Вартовий національних інтересів" на ст. 3 опубліковане рішення про призупинення членства в НРУ Ярослава Кендзьора та Івана Стойка- осіб, хоч і не найвищої інтелектуальної потуги, та все ж набагато більш відданих чорноволівців за Тарасюка.

Хоча без сумніву, ми знаємо, що найбільший теоретик спертя на власні сили - це великий товариш Кім Чен Ір, який далекоглядно вказував:

Чтобы защитить свою независимость, следует твердо занимать самостоятельные позиции в революции и строительстве.

Самостоятельная позиция, как учит товарищ Ким Ир Сен, - это основная позиция, которой нужно придерживаться в революции и строительстве.

Принцип придерживания самостоятельной позиции содержит в себе принципы чучхе в идеологии, независимости в политике, самостоятельности в экономике и самообороны в защите страны.


Більш детально ознайомитися з теоретичним підгрунтям забезпечення опори на власні сили із чотирьох пунктів можна, прочитавши відповідний розділ безсмертної клясичної теоретичної розвідки "Про ідеї чучхе"

НБ. Характерно також те, що ні провідник Степан Андрійович Бандера ні великий вождь товариш Кім Ір Сен ніколи б не дозволили собі торгувати відповідно ОУН-УПА та ССІ-КНРА, як це роблять "борці за спертя на власні сили" Тарасюк та Костенко, готові продати свої НРУ та УНП всього-навсього за одне місце в наступному Кабміні...
Tags: поточне, фото
Subscribe

 • (no subject)

  Багато осіб, що заперечують християнську етику у школах, не відмовляються від платні банкнотами з написом "На Бога ми покладаємось"

 • (no subject)

  У протистоянні нарративів з архетипами я залишаюся на боці симулякрів

 • (no subject)

  Глибинне: звернув увагу, що існуючі у нас центри НАДАННЯ адмінпослуг мали б називатися центрами ОТРИМАННЯ адмінпослуг, бо у громадянській державі…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment