ЖЖ-користувач mykolap (mykolap) wrote,
ЖЖ-користувач mykolap
mykolap

Ярмарка марноти, або КГ\АМПобував я на оцій от виставці , подивився, як мало потрібно снобам, щоб ся тішити:

Це значиться Нестор і Юля, сцена на балконі. Поряд - предмет концептуального мистецтва, що залишився, очевидно, від попередніх виставок. Як на мене, набагато більш художнісно вартісний за Юлю і Нестора


Взагалі, юлемази (можливе ж таке слово за анальогією з "богомазами") конкретно задрали. Мистецтво, тим більше концептуальне, твориться за натхненням, а не за політично-матеріяльнім розрахунком. Не, це не "Чорний квадрат". Це неприхована реклама часопису "Власть дєнєг"


Телекамера - це чарівна паличка, яка перетворює несмак на атрибут культурного життя.


Знаєте, чому був визнаний голим голий король? Бо у нього не було телебачення, яке б доказало, що саме голим і тре бути. Бо хвактично, чотири картини художника феофана мухіна Кулагіна не заслуговують на ту увагу, яку їм приділили наші снобістські медіа. Однім словом, пробзділось щось у датському князівстві.


Колись мені доводилося писати про чувака, який склав із старих холодильників трактор і назвав його "Ющенко та Юля". Так от у цього сільського кустаря було творчого пориву значно більше, ніж у нашого метра. Тільки він не вмів давати інтерв"ю.


Нудьгуючи, я почав шукати концепт у маразмі оточуючої презентації, і зробив кілька фотоінсталяцій. Ця ось називається "Трохи Тимошенко до білого й червого за за п"ять хвилин до того, як ведуча П"ятого каналу нарешті вимовить, що Шекспір сьогодні знову актуальний"


А цю ось я назвав "Ізаб"Юля"


Тепер головно провести їх виставку і ехвективно продати. Якщо вже Черновецький наколядував напродавав своїх фот на півтора мільйони, то у мене вийде й поготів.

А цю б інсталяцію я б назвав так: на стінці висить КГ, інтерв"йо дає АМ.


Далі пішов гламур українського розливу. Український гламур навіть у пляшки не розливають, його продають у паперових пакетиках, як вино "Приморське".


Звідкись з небес богеми затесався її яскравий представник Арфуш. Він крутив дулі Ющенку, і епатував, наскільки йому вдається епатувати.


Хоч порнофільм вже не знімають, і за те спасибі. Я в роздумах: а може світова криза для того і потрібна, щоб змести оцей ось гламур?
Tags: концепт, поточне, фото
Subscribe

 • Газіровочні попаданці: український аспект

  Засадничо культ автоматів з "газіровкою" у Зеленського-Фіданян нічим не відрізняється від віри в "державників" Євгена Марчука, в Бориса Патона чи…

 • (no subject)

  Очевидно, якщо держава обмежує права невакцинованих - невакциновані мають автоматично отримати право не платити державі податків

 • С праздніком

  Мовиш: "Де нам взять Богдана?" Тільки ти придатний будь На святе, велике діло! Загартуй думки і грудь. До високого літання Ненастанно пробуй крил, А…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments