ЖЖ-користувач mykolap (mykolap) wrote,
ЖЖ-користувач mykolap
mykolap

Ім"я їм - Циннобер

Практика показує (а теорія фенотипу пояснює покращенням президентських харчів), що на теренах СНД кожний новий президент має бути обов"язково вищим, чи товщим, ну одним словом, масивнішим за попереднього. Це - аксіоматичний хвакт, який легко перевірити експериментально.

Україна: Кучма товщий за Кравчука, Ющенко вищий за Кучму, а у вищого за Ющенка Януковича і рейтинг вищий

Былорусь: Зріст Олександра Ригоровича не давав ніяких шансів худюсіньким Шушкевичу і Кєбічу. І оскільки сумнівна з"ява на політичній арені РБ персони, гладшої за Лукашенку, батька поки що може правити, не боячись жодної конкуренції на свою президентську посаду. Думаю, 40% підтримки населення - це не плід адміністративних талантів чи державницької позиції Батьки, а лиш повага перед його габаритами.

Так само і достойний президент Таджикістану Емомалі Шарипович Рахмон, що ростом був значно вище як Кагора Макхамова, так і Рахмона Набієва. І те, що як для таджика зріст Шариповища просто гігантський ми можемо провіщати цій людині безбедне та довге президентство, якщо його, звичайно, випадково не вб"ють.

Азербайджан: Алієв-молодший без сімніву вище Алієва-старшого, та ще й спортсмен.

Туркменистан: Гурбангули Бердимухаммедов вище Саппармурада Туркменбаши, і такий же всебічно обдарований.

Бакієв вище Акаєва.

======================================

І тільки в Росії ми спостерігаємо процес зворотнього характеру: коли Путін став президентом, будучи нижчим за Єльцина, а нового президента підібрали ще меншого за Путіна. Якщо закономірність не зникне, і новий російський президент буде ще нижчим за Медвєдєва, то ми зможемо говорити про приходження до влади у Російській Федерації клану мікроцефалів, геніально передбаченого Салтиковим-Щедріним в "Історії певного міста" (див. розділ про градоначальника Іванова).
Tags: концепт
Subscribe

 • (no subject)

  Відсьогодні відповідальними за розповсюдження ковідки у громадських місцях є виключно вакциновані

 • (no subject)

  Ці чудіки в червоному із фільму про кальмара чимось невловимо нагадують мені телепузиків Тим часом у Львові петиція про демонтаж пам’ятника Францу…

 • (no subject)

  От, наприклад, теза про відділення школи від церкви (теза взята довільно) є однозначно ідеологічною, але при цьому конституція вказує, що державною…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments