ЖЖ-користувач mykolap (mykolap) wrote,
ЖЖ-користувач mykolap
mykolap

із старого

Це - майже тест Роршаха. Подивися, товаришу, на дві пачки сірників, які є у вільному продажу в Києві. Тобі здається, що вони однакові, чи майже однакові?
84.39 КБ

А дзуськи!!!

На світлині праворуч - злочинний контрафакт, який штампує Балабанівська сірникова фабрика в Росії, замаскований під виробництво Української сірникової фабрики в місті Березне! Той же козак і той же дизайн, та тільки штрих-код 460*, буха морда песимістичного казачка, трьохструнна бандура і традиційно низька якість поліграфії видають хитру московську натуру, спрямовану на підтрив української сірникової промисловості! І хотів би матюкнутися, та боюсь перетворитися на москаля.
80.26 КБ


Друже!
Зверни увагу на те, що сусди нас традиційно намагаються наїбати. Російські сірники, як зазначали українські виробники, на цілих П"ЯТЬ МІЛІМЕТРІВ коротші за наші. П"ять міліметрів, чуєш, українцю? П"ять "дружніх" міліметрів, аякже. Все-то вони хочуть робити не порівну, а "по-братскі". Це - не просто п"ять міліметрів сірника. Це - п"ять міліметрів неповаги. В кожному сірнику із Балабаново закладена ненависть та пиха. Закладені праці Дугіна, вуса Сталіна, перегар Леонтьєва, план Путіна. Хоча в принципі у росіян не тільки сірники, а і взагалі все коротше, ніж у українців. Я говорю про донедавній ще термін їх президентських повноважень, а ви що подумали?

І взагалі, що можуть нормально зробити в країні, де наші чудові обценьки називають "пассатіжі"?

Ґа?

Українцю!
Подивися, наскільки піжонськи звучить одна тільки їх голіма назва Балабаново проти нашого романтично-солов"їного Березне. Це тому що у москалів не сільки сірники пройшли гіюр. У них взагалі вся духовність витравлена. Одна тільки залишилася Глюк"оза, та й та, якщо розібратися по суті - Три-ді голограма.

Отож! Ти вдень і вночі маєш пам"ятати програмову настанову провідника Української Народньої Партії Юрія Костенко. "Єдиним ефективним методом подолання наслідків економічної кризи в Україні Українська Народна Партія бачить цілеспрямовану підтримку національного виробника" - вказує наш великий керманич Юрій Іванович, хай Аллах продовжить роки його.

Але злочинний ур"яд не слухає Лідера. Він відмовляється визнати, що ворожий кацапстан скижає нам сірники за відпускною ціною нижчою, ніж їх відпускна ціна в самій Російській Федерації. В той час, як український сірниковиробник не може зменшити ціну, так як ще до кінця не розрахувався з фірмою "Шведіш Метчз" за взяте по лізингу обладнання. Кабінет міністрів та АМКУ самоусунулися від підвищення мита на ввіз демпінгової продукції із Балабанова - нового центру антиукраїнської змови. Кабмін наразі дерибанить бюджет. Хочеш зробити бяку Тимошенко? Придбай українські сірники. Тим більше, що це ще питання, наскільки російська "продукція" відповідає нашому ДСТУ1820:2004!

Проте ганьба!
Знаходяться і серед українців зрадники, що штампують свою рекламу на російському рекламному сірниковому носію. Не ведіться на неї. Не купуйте засобу проти колорадського жука "Фора" - його розміщення на продукції Балабанова порушує українське законодавство про рекламу. Не менша ганьба злочинному бюторухівцю від КПРС Тарасюку, що розміщує заклики купувати українське на російських сірниках! Не купуй балабанівські сірники, навіть якщо на них розміщена реклама "Народного руху". Пам"ятай, що з чогось подібного почалася деградація богдана Сташинського як українця (взагалі) та як людини (зокрема).

Зверни увагу, друже!
В місті Березне сірникова фабрика забезпечує заробіток не тільки п"ятистам своїм співробітникам. Вона годує п"ятсот сімей у місті, де більше немає ніякої промисловости. Купуючи російські сірники ти платиш тільки одній людині - посереднику, що скривається за номером десь на лівому березі Української Столиці. Тобі дорожче 500 сумлінних українських робітників, чи один розжирілий на посередництві глитай (або ж павук)?

Якщо ти підприємець і маєш крамницю, візьми собі українські сірники на реалізацію+380365356683, якщо ти маєш що рекламувати - прорекламуй це на українських сірникахtzovusf@mail.rv.ua!

Екзистанте! Занотуй нотатку до нотатника!
Березнівська сірникова фабрика - це єдине підприємство, яке умудрилася побудувати і довести до пуття Українська Влада за всі 20 років Незалежности! Не дай загинути цьому артехвакту!

Ти ж не глобаліст?
Знай, що Балабанівські контрафактні сірники продаються у крупних торгових мережах, оскільки їх (мереж) центри знаходяться в тій же країні, де й город Балабаново. Рівненські сірники продають вітчизняного виробництва бабусі, які торгують цигарками та коньяком на розлив. Вони такі ж як твоя мати, бабуся, чи ота вредна тітка, яка постійно гиркаєься з мамою. А зараз поклади руку на серце, як це робить наш Президент, коли чує акорди Національного Гимну і скажи, що тобі рідніше - рідна мати, чи мережа супермаркетів "Фоззі-ґруп"? Так, ти правильно сказав.

Скажи "ні" кредиту стенд-бай - швидше рівненський сіник придбай!
(поки не подорожчав)

© Бойова група захисту вітчизняного виробника при МРПС "Промені чучхе"
Tags: архів
Subscribe

 • Газіровочні попаданці: український аспект

  Засадничо культ автоматів з "газіровкою" у Зеленського-Фіданян нічим не відрізняється від віри в "державників" Євгена Марчука, в Бориса Патона чи…

 • (no subject)

  Очевидно, якщо держава обмежує права невакцинованих - невакциновані мають автоматично отримати право не платити державі податків

 • С праздніком

  Мовиш: "Де нам взять Богдана?" Тільки ти придатний будь На святе, велике діло! Загартуй думки і грудь. До високого літання Ненастанно пробуй крил, А…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 22 comments

 • Газіровочні попаданці: український аспект

  Засадничо культ автоматів з "газіровкою" у Зеленського-Фіданян нічим не відрізняється від віри в "державників" Євгена Марчука, в Бориса Патона чи…

 • (no subject)

  Очевидно, якщо держава обмежує права невакцинованих - невакциновані мають автоматично отримати право не платити державі податків

 • С праздніком

  Мовиш: "Де нам взять Богдана?" Тільки ти придатний будь На святе, велике діло! Загартуй думки і грудь. До високого літання Ненастанно пробуй крил, А…