ЖЖ-користувач mykolap (mykolap) wrote,
ЖЖ-користувач mykolap
mykolap

Запис присвячено столиці божевільних

Серед активних критиків прози клясика сучасної української літератури василя Шкляра останнімчасом набула поширености теза "Я весь "Чорний ворон" прочитав від першої до останньої сторінки, хоч він мені й не подобається", яка йде на зміну тезі "Я Шкляра не читав, но осуждаю".

Це тільки мені здається, що насильно читати твір, який тобі не подобається, можуть лише люди з мозаїчною психікою? Я тільки один такий випадок знаю: це руськоязичний псіх з ніком Граф_Шереметьєв (його мають добре пам"ятати старожили комуни уа_мова), який карався, мучився, але продовжував наполегливо вчити ненависну українську мову - бо мріяв про те, що у випадку масштабного російсько-українського збройного конфлікту Путін його перекине за лінію фронту, і від буде виконувати розвідувальні завдання Генштабу в галицькій глибинці.

Хоча в принципі, це чудова ілюстрація мему Мьіши плакали, кололись, но продолжали есть кактус

До речі, я б звернув увагу, що епічний твір Шевченківського Лауреата є першим в постсовковій літературі твором, де даний позитивний образ китайця-інтернаціоналіста Ході, що на Чигиринщині допомагає загону Чорного Ворона виелімінювати зайдешніх агресивних москалів. Звертаю увагу, що до цього часу мені не попадались жодні твори де китайці-націоналісти були б висвітлені в позитивному світлі. Білогвардійські мемуари, як правило, зображують їх "прислужниками ЧК", так само недобре про них згадує і Горліс-Горський, у якого начебто геній Шкляр і перейняв ідею "Залишенця". Окремо тре згадати про цензуру китайської теми в радянській клясиці. Так жодної згадки про участь представників прогресивної нації нема в канонічному романі Острівського. Ба, навіть у фільмі "Невловимі месники" оригінальний китаєць з книги Бляхіна був замінений на цигана.

Звертаю увагу, що за Ющенка такого не було
Tags: думки вголос
Subscribe

 • (no subject)

  Багато осіб, що заперечують християнську етику у школах, не відмовляються від платні банкнотами з написом "На Бога ми покладаємось"

 • (no subject)

  У протистоянні нарративів з архетипами я залишаюся на боці симулякрів

 • (no subject)

  Глибинне: звернув увагу, що існуючі у нас центри НАДАННЯ адмінпослуг мали б називатися центрами ОТРИМАННЯ адмінпослуг, бо у громадянській державі…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments