ЖЖ-користувач mykolap (mykolap) wrote,
ЖЖ-користувач mykolap
mykolap

цей запис сповнений думок про Долю України

1.
Мені оці розважальні шов на телебаченні, які начисто витісняють з етеру новинарські програми та аналітику, по суті своїй дуже нагадують глушилки, якими совєцьке КГБ намагалося заглушити "Радіо Свобода". Я, до речі, був усередині тої глушилки на Замковій горі ще до її демонтажу. Характерно, що єдиною станцією, яку не глушили, було Бі-бі-сі. Очевидно, совєцький режим очікував появу на цих хвилях Телепузиків та Світлани Пирхало.

2.
Я знаю, як злочинній україножерсько-большевицькій банді Януковича-Симоненка-Литвина використати лохуватих вітчизняних противсіхів у своїх приватних інтересах. Тре лише в новому законі про вибори парляменту та Очільника прописати, що елекції визнаються такими, що не відбулися, якщо в сумі число не прийшовших на голосування плюс тих, хто проголосували "проти всіх", плюс недійсних бюлетенів буде більшою за 50%+1 голос від внесених у списки для голосування. Таким чином ґарантовано всі вибори будуть визнаватися з року в рік недійсними, а повноваження виборних органів влади відповідно з року у рік пролонґовуватись.

3.
Я знаю, де в Києві є гречка по 18,95. Вона продається прямо на касах підземного гастроному "Хрещатик" по вул. Хрещатик 13/2. Я сам її бачив. Тільки нікому про те не кажіть.
Tags: думки вголос
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments