ЖЖ-користувач mykolap (mykolap) wrote,
ЖЖ-користувач mykolap
mykolap

Запис присвячений візиті до сусідньої столиці

Отже, проїхав я таки до Москви самим дешевим і останнім пасажирським потягом, який іде з Києва - Кишинеу-Москва (до речі, як у нас оголошують "Кишинеу" замість Кишиніва, так на Москві-Київській оголошують "Кьійив", а не "Киев", так що, певно, тут діє якась міжнародна угода називання міст). Я навіть не підозрював, що існують більш занедбані потяги - державна монополія Calea Ferrata Moldova забезпечила мені проїзд в чудовому циганському таборі на колесах, хіба що без ведмедів. Хоча в принципі, тут не дуже весело, бо англічаню ружья кірпічом нє чістют єдині залізниці, у яких іде реальне оновлення рухомого складу - це російські, а українські - такий же брухт, як і молдавські, хоч і з кращим сервісом.До речі, дуже цікавий хвакт: московські (і всі інші) потяги перетинають Дніпро старим залізничним мостом, по мосту Кирпи, який "окончатєльно" відкривали не менше восьми раз не їздить нічого, рейки іржаві. Хоча колись у газеті "Сегодня" я читав, буцімто відкриття того моста слугує незаперечним успіхом молодої команди Попова, який офігітєльно підніме популярність Партії регіонів у столиці.

В Москві випадково взяв участь у мітингу Євразійського союзу молоді перед лівійською народною бюрою (це так вони називають нашу амбасаду) і на світлині у Московському комсомільці можна побачити навіть шматок моєї ноги та сумки http://www.mk.ru/politics/article/2011/03/04/570428-v-moskve-podnyali-zelenoe-znamya.html Москва справляє враження, ніби півміста тут служить у міліції, а інша половина - у комунальних службах. До речі, про ОСББ - в Москві їх багато і переважно їх проклинають через те, що в біьшості своїй їх очолюють усілякі шахраї, що вступаючи у змову з поставниками комунальних послуг максимально завищують їх вартість.

На щастя, виявилось, що чутки, буцімто в Пхеньяні вже настільки перестали відрізнять українців від росіян, що ввели для нас візи, як для наших менш цивілізованих сусідів, виявилися чутками. Тому всі бажаючі відвідати у вересні масові гімнастичні шов "Аріран" зможуть зробити це без особливої бюрократичної плутанини. Зголошуватись на візиту можна безпосередньо у коментах. Цікаво, що китайці зараз освоїли новий вид підробок - любі серцю значки-портрети з зображенням товариша Кім Ір Сена і торгують ними через еБей. Остерігайтесь таких пропозицій.

І іще якщо ви їдете до Москви на день, щільно перекусіть в Конотопі - у російській столиці практично нема нормальних закладів громадського харчування.
Tags: Москва, кндр
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 19 comments