ЖЖ-користувач mykolap (mykolap) wrote,
ЖЖ-користувач mykolap
mykolap

Запис знову присвячено письменнику Василю Шкляру

Залишаю осторонь думки автора щодо української соборности, а також ідею лікувати гангрену ампутацією на 60-му році від відкриття пеніциліну.

Я сегодні намагався заклясифікувати роман "Чорний ворон", внаслідок чого відкрив новий жанр укрсучліту - роман-переказ (чи, як кажуть московські брати, "ізложеніє").

Пишеться він так: береться роман Горліс-Горського "Холодний Яр" і переповідається з більшими чи меншими відхиленнями від сюжету.

Я теж колись писав ізложеніє, поступаючи в дуже специфічний і профільний вуз, ректорат якого не був певен, чи вдасться абітурієнтам написати профільне сочінєніє (виш був у Росії, зрозуміло)

З іншого боку маю сказати, що Шкляра попри всю критику таки читаюь і "Залишенець" викликає емоції у людей. Це я особисто перевірив читацьким тест-драйвом, давши той роман для ознайомлення кільком знайомим селянам Обухівщини.
Subscribe

 • (no subject)

  Відсьогодні відповідальними за розповсюдження ковідки у громадських місцях є виключно вакциновані

 • (no subject)

  Ці чудіки в червоному із фільму про кальмара чимось невловимо нагадують мені телепузиків Тим часом у Львові петиція про демонтаж пам’ятника Францу…

 • (no subject)

  От, наприклад, теза про відділення школи від церкви (теза взята довільно) є однозначно ідеологічною, але при цьому конституція вказує, що державною…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments