ЖЖ-користувач mykolap (mykolap) wrote,
ЖЖ-користувач mykolap
mykolap

цей запис присвячений Вельзевулу, божеству аккаронському

Вдома величезна, небачена кількість мух і, судячи із друголєнти, явище січневого мухольоту спостерігають і в багатьох інших квартирах киян. І хоч дехто пояснює це теплою погодою, ми ж, як люди сучасні, що міцно стоять на космоґонічних позиціях пані Блаватської, не можемо не помітити, що перед нами одне із покарань Єгипетських (Вих. 8:17-19), насланих на киян Януковичем, як покуту за помаранчеву революцію. Характерно, що це, як і в П"ятикнижжі, четверта за рахунком кара, після кари перекриванням вулиць, кари мєнтами і кари генпрокуратурою. До речі, позавтра нас очікує ще й кара популярною музикою -- оскільки Майдан Незалежности вже передбачливо зайнятий на весь день під всеукраїнський фестиваль провінційних музичних колективів. Однак є й інше пояснення.

З другого боку, у мене завжди була підозра, що прем"єр-міністр України Миколка Озарів є таємним жерцем культу Вельзевула, ім"я якого з гебрейської перекладається як "володар мух", а його втаємничені слова про "кровосісі" є лише молитвою, покликаною викликати егрегор Бафомета і залучити його до проведення пенсійної реформи.

В принципі, наявність мух у хаті нічого доброго не віщує окрім того, що наближає наші чисті, українські, білені помешкання з ґанками, соломою, любистком та автентичними хрущами над вишнями до упосліджених нутрощів брудної угрофінської ізби з антисанітарією, мухами, прокислими щами та активно обговорюваною учора п. nakulu

похльобкою
.

Що зайвий раз свідчить - культ вельзевула переміг у північних братів остаточно.

Tags: концепт, поточне
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments