ЖЖ-користувач mykolap (mykolap) wrote,
ЖЖ-користувач mykolap
mykolap

Запис присвячено Великій РоковиніНу от що б я робив в інтегрально неробочий день 1 січня, якби він не припадав на день народження Степана Бандери? Чудова є нагода вийти на засніжену вулицю, подивитись своїх знайомих, набратися Національного Духу.


Коллєга Д. запевняє, що сила Бандери була в сухому законі, який тримали герої нації-повстанці УПА. Вони настільки ж не сприймали горілки, наскільки й москалів, так що НКВС під час своїх каральних акцій підгрібали всіх непитучих із сіл, як персонажів для русскіх людєй явно підозрілих. Як прикрий наслідок цієї больлшевицької селєкції, зараз по галицьким селам дуже мало залишилось непитучих людей. І всі вони зібралися 1 січня у парку Шевченка з усвідомленням своєї Місії. Це взагалі були єдині тверезі люди в новому 100Чучхе році у всьому Києві
Загалом скандували три гасла. Біля університету скандували "Бандера прийде - порядок наведе". Біля пам"ятника кривавому кату почали скандувати "комуняку - на гілляку", тим більше, що під катом Леніном було помічено намет і декілька годних для гілляки комуняк.Оскільки у колоні йшли й сам термінатор Коханівський в ефективному кепі, можна було припустити, що він вчинить якийсь атентат, та певно, молодий діяч був не в гуморі. На Хрещатику вже звичне "Зека - геть". Якісь кадри відповідали у відповідь "Динамо - чемпіон", цікаво, чи не було в цему провокації.


Хрещатик зустрічав нашу колону великою кількістю персонажів окупаційного фольклору Дідів Морозів, Снєгурочек і усіляких Шреків, які масово тікали з-поперед Крицевої Ходи Нації, а ще перед ними бігав Мустафа Найєм з фотоапаратом і намагався упіймати який-небудь компрометуючий ракурс.Смолоскипи Тягнибока були закуплені фабичного виготовлення, дуже схожі на ті, що використовуються у Пхеньяні. Я було хотів зробити новорічний концепт і замість смолоскипу піти з бенгальським вогнем польського виробництва, та ніде на жіль не зміг їх купити. Ми ще не дуже цивілізовано-ринкове суспільство, очевидно.

Неважко помітити, що в першій шерензі йшов вуйко в шапці а-ля Санта-Клауз. Мені попутньо подумалось, що правдивий концептуаліст мав би зорганізувати похід колони Дідів Морозів за Бандеру, а попереду мали б йти з портретом дівчата із кролячими вушками - їх багато в ці новорічні дні валандається по моєму містуЩе Хрещатик (де кияни ходять тільки на день народження Провідника) увесь прикрашений красивими лямпочками, що я аж вигалав новий слоган "Януковичу не вдасться обдурить націю, підкинувши їй святкову іллюмінацію". Після чого чорний іллюмінат Мохник при світлі смолоскипів прочитав промову. Натовп скандував тим часом "ССлава Коханівському". Це було сильно. Я відчув, що Національа Революція вже не за горами (Замковою та Уздихальницею). А потім у мене традиційно сіли батарейки у фотоапараті, тож більше я вам нічого не розповім.

Хіба що порекомендую ознайомитися з моїм дворічної давности звітом про відвідини Старого Угринова на 100-річчя Провідника
Tags: нація і цзин, політес
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 17 comments