ЖЖ-користувач mykolap (mykolap) wrote,
ЖЖ-користувач mykolap
mykolap

Етичні питання

На мій погляд, журналістам потрібно категорично відмовитись від заголовків штибу "Хрущовки в Києві знесуть за два роки", які вносять дезінформацію. Їх треба замінить на "Чиновник такий-то черговий раз обіцяє знести хрущовки за два роки" - тоді все стає на свої місця і зрозуміло, що ніхто нічого зносити і не збирається.

Так само потрібно не вірити жодному повідомленню центрів громадських зв"язків силових структур. Нещодавно вони пустили гуляти сторінками медіа страшилку про рабовласників, які тримають рабів у підвалах , яка при ближньому розгляді виявилась повною туфтою.

Я до речі думаю, що й повідомлення про усіляких спійманих гіперхабарників, які розсилають ЦГЗ, швидше за все вигадки - підтвердженням чого служить і те. що всі справи хабарників розвалюються у суді. І думаю це не через те. що хабарники підкуповують суддів - адже справжніх хабарників і не ловить ніхто.
Tags: медія
Subscribe

 • Газіровочні попаданці: український аспект

  Засадничо культ автоматів з "газіровкою" у Зеленського-Фіданян нічим не відрізняється від віри в "державників" Євгена Марчука, в Бориса Патона чи…

 • (no subject)

  Ніколи не було так легко потрапити до Топ-25 українського сегменту Живого Журналу

 • (no subject)

  Спостерігаючи на певних форумах вал ненависті вакцинованих щодо невакцинованих, неважко помітити подобу між щепленням проти ковідки та обрядом…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments