ЖЖ-користувач mykolap (mykolap) wrote,
ЖЖ-користувач mykolap
mykolap

Свіжий "Донєцкій кряж" колбасіт нє по-дєццкі

Чогось подумалось, що сучасне сприйняття на Донбасі програми "Шустер лів" по ТРК "Україна" має чимось нагадувати розкрутку т.зв. "рухівцем" Бродським (часів першої спроби скупити Рух) Бузіни в "Київських відомостях"

Але за рівнем патосу свіжак від Реброва б"є всі рекорди

Крики западенских жлобов о том, что донецкие «повынни заробляты для нас багато грошей», стали для нас уже привычными. Мы всегда этим панам что-то «повынни». Жирующие на шахтерские деньги бездарные киевские псевдожурналисты презирают язык, веру, интересы и ценности тех работяг, за счет которых разъезжают по Киеву на иномарках и питаются в ресторанах. И помогают им жировать за счет трудяг - в данном случае - Ахметов и Колесников.

предлагаю всем принципиальным антиоранжевым политикам бойкотировать американского визави! А народу предлагаю вообще отказаться от просмотра незалежного и лживого тэлэбачення. Есть спутниковое, кабельное телевидение. Есть газеты, которые пока еще не полностью контролируются наследниками Иуды, Мазепы, Бандеры и Петлюры!


Прикольно, що зовсім не виключений скорий перехід газети "Донецький кряж" на обслуговування саме інтересів Ахметова і Колесникова.

І взагалі це все нагадує стони і воплі, чому в Києві заправляє всяка нєрусь з Найємами, Арфушами і підозрілий Шустер, а нормальний парєнь Ребров має нідити на териконових маргінесах.

І останнє. Купити чи що, собі новий телевізор?
Tags: поточне
Subscribe

 • Газіровочні попаданці: український аспект

  Засадничо культ автоматів з "газіровкою" у Зеленського-Фіданян нічим не відрізняється від віри в "державників" Євгена Марчука, в Бориса Патона чи…

 • (no subject)

  Очевидно, якщо держава обмежує права невакцинованих - невакциновані мають автоматично отримати право не платити державі податків

 • С праздніком

  Мовиш: "Де нам взять Богдана?" Тільки ти придатний будь На святе, велике діло! Загартуй думки і грудь. До високого літання Ненастанно пробуй крил, А…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments