ЖЖ-користувач mykolap (mykolap) wrote,
ЖЖ-користувач mykolap
mykolap

Чому СБУ ще нікого не шмонає і не арештовує німецького посла?

Офігітєльно, яка сьогодні акція запланована в "Українському домі" на тлі оцих обшуків у Тюрмі на Лорнського та історика Забіли і взагалі засекречення всього УПА.

За логікою, СБУ наразі має припинити оцю ось виставку (до речі, у колєг-журналістів є ще 6 хвилин, щоб акредитуватись), що відкривається в "Українському домі"

17-30 - Пресс-конференция по случаю открытия выставки материалов архива службы государственной безопасности ГДР - Штази «Враг тот, кто думает иначе». Организаторы - Украинский дом и Посольство Федеративной Республики Германии в Украине. Выставку в Киеве презентует руководитель федерального ведомства по работе с архивами Штази Мариане Биртлер. Во время презентации с поздравительным словом выступят Ганс-Юрген Гаймзет, Чрезвычайный и Полномочный посол Федеративной Республики Германии, Оксана Гриценко, директор Национального центра делового и культурного сотрудничества «Украинский дом» и др. (Украинский дом, ул.. Крещатик, 2)

18-00 - открытие выставки (там же)

Нужна аккредитация. Телефоны: 278-59-50, 050-444-74-61, 097-600-00-66 до 16 сентября 15.00.


Tags: поточне
Subscribe

 • Газіровочні попаданці: український аспект

  Засадничо культ автоматів з "газіровкою" у Зеленського-Фіданян нічим не відрізняється від віри в "державників" Євгена Марчука, в Бориса Патона чи…

 • (no subject)

  Ніколи не було так легко потрапити до Топ-25 українського сегменту Живого Журналу

 • (no subject)

  Спостерігаючи на певних форумах вал ненависті вакцинованих щодо невакцинованих, неважко помітити подобу між щепленням проти ковідки та обрядом…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments