ЖЖ-користувач mykolap (mykolap) wrote,
ЖЖ-користувач mykolap
mykolap

Дехто це пояснює калі-югою

Просто якась проблема 2010. Все більше президентів країн СНД дають збої в нормальному функціонуванні програмного забезпечення.

Александр Лукашенко теперь родился на день позже
01.09.2010, 12:30 Новость дня

Мы все заблуждались насчет белорусского президента. Пятнадцать с лишним лет. Александр Лукашенко моложе, чем мы думали, на целый день! Теперь в разделе "Биография" на официальном сайте главы государства указана новая дата его рождения – 31 августа 1954 года.

Изменения были внесены всего лишь несколько дней назад, накануне дня рождения президента


Лукашенко дуже нагадує в деталях біографії Януковича: абсолютний мрак як з обставинами їх появи на світ, так і щодо біографії (та й національності відповідно) батька одного і другого. А ще обидва ніколи не з"являються у супроводі своїх дружин на офіційнгих прийомахА Путін тим часом їздить на жовтій "Ладі", а другу точно такуж везуть за ним на трейлеріНБ. Капець ще й Янукович, виявляється, змінював національність.

Tags: Рашка
Subscribe

 • (no subject)

  Відсьогодні відповідальними за розповсюдження ковідки у громадських місцях є виключно вакциновані

 • (no subject)

  Ці чудіки в червоному із фільму про кальмара чимось невловимо нагадують мені телепузиків Тим часом у Львові петиція про демонтаж пам’ятника Францу…

 • (no subject)

  От, наприклад, теза про відділення школи від церкви (теза взята довільно) є однозначно ідеологічною, але при цьому конституція вказує, що державною…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments