ЖЖ-користувач mykolap (mykolap) wrote,
ЖЖ-користувач mykolap
mykolap

Голос mykolapa із пляжу

Їдучи з Херсону до Залізного Порту можна спостерігати початок агітаційної кампанії, який полягає в тому, що кожне село зустрічає васм стандартними гаслами "Селу ХХХХХ - нового мера" (це від опозиції), а від влади - "Запрошуємо до вяткування чогось там під патронатом мера ХХХ" - причому цей мотив за замовчуванням переходить із села в село, тільки імена села міняються та назви мера. Щось подібне ся спостерігаємо на трасі з Києвва на Іванків, де одне село із центральною вулицею Леніна переходить у друге з центральною вулицею Леніна - і отаким чином їдеш кілометрами по нескінченній Леніна - хоча зараз в одному селі її таки перейменували на вул. Ярослава Мудрого (хай живе нонконформізм!).

Тут же, лежачи посеред медуз (з деякими я вже потоваришував - непогані хлопці, хоч і зовні не схожі на нас!), починаєш задумуватись над тим, як би це провести в Україні економічні реформи за грузинським зразком (с). Перше, що приходить у голову - оголосити пибережну азово-чорноморську смугу загальнонаціональною власністю, і рівномірно розподілити її проміж усіма територіяльними громадами України за зразком розподілу України, щоб свої три-чотири метри отримали і Трипілля, і Фурси, і Клесів та й інші села різного ступеня депресивности. Володіння загальнонаціональною береговою часткою (після певної проце дури формалізації власности) дозворлить їх радам вести прибуткову господарську діяльність на туристично-привабливих напрямках, а в Конституцію можна буде внести пункт про право кожного громадянина України на море.

А ще тут можна побачити багато реклами Вітьки Януковича-молодшого на тлі велемудрих гасел "Заможні регіони - могутня держава", "Парія регіонів - добобут для кожного" (до речі, їх силістика дуже нагадує текст "Дао де цзин"). Сам В.В. теж останнім часом не раз був помічений на Херсонщині, через що у населення і навіть у місцевих чільників популярна думка, що незабаром його буде назначено головою обласної адміністрації цієї многостраждальної области - як такий собі перший крок до установлення президентської спадкоємности.
Tags: поточне
Subscribe

 • Газіровочні попаданці: український аспект

  Засадничо культ автоматів з "газіровкою" у Зеленського-Фіданян нічим не відрізняється від віри в "державників" Євгена Марчука, в Бориса Патона чи…

 • (no subject)

  Ніколи не було так легко потрапити до Топ-25 українського сегменту Живого Журналу

 • (no subject)

  Спостерігаючи на певних форумах вал ненависті вакцинованих щодо невакцинованих, неважко помітити подобу між щепленням проти ковідки та обрядом…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments