ЖЖ-користувач mykolap (mykolap) wrote,
ЖЖ-користувач mykolap
mykolap

Кредо

До речі, чому я радий світовій фінансовій кризі

По-перше, так існувати в борг, як звикли (пост)індустріальні країни, далі було неможливо, і краще було б навчитися жити "по срєдствам" зараз, ніж пізніше. Тим більше, кризи та протиріччя - це механізм прогресу. Якщо людині ніщо не муляє, вона деґрадує. Людина, як доказано практикою, розвивається тільки, коли має перед собою ціль ліквідовувати якісь труднощі. Інакше починається ефект, відомий як "пацючиний рай".

По-друге, чим менш індустріяльна країна, тим менше її зачепить всесвітній спад - що цілком логічно з точки зору складності бюрократичних конструкцій. Це шанс для країн другого ешелону прорватися в перший, більш ефективним технологіям виробництва та управління перемогти бюрократизацію і протекціонізм.

Ну і по-третє. суто з естетичнх мотивів. Я з задоволенням подивлюсь, як зажрані біложопі волохаті мудаки, що нічого іншого не вміють, окрім сидіти на соціалі і п-діть про вплив Гайдеггера на Сартра, та ще про Че Ґевару, виявлять, що грошей на їх утримання більше немає. Коли кістлява рука всесвітньої кризи витягне біложопих товстопузих волохатих із їх сквотів і поставить за вертикально-фрезерні верстати - це піде на користь всьому людству, без сумніву.

А мені криза не страшна. Якщо на нинішній роботі зменшаться прибутки (що поки що тьфу-тьфу-тьфу), то я й інженером-рибником можу попрацювати, і вчителем біології, врешті-решт маю кваліфікацію слюсаря механозбиральних робіт, а на крайній випадок у дружини в селі є 20 соток землі і пай у колгоспі.
Tags: Европейство, поточне
Subscribe

 • (no subject)

  Багато осіб, що заперечують християнську етику у школах, не відмовляються від платні банкнотами з написом "На Бога ми покладаємось"

 • (no subject)

  У протистоянні нарративів з архетипами я залишаюся на боці симулякрів

 • (no subject)

  Глибинне: звернув увагу, що існуючі у нас центри НАДАННЯ адмінпослуг мали б називатися центрами ОТРИМАННЯ адмінпослуг, бо у громадянській державі…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment