ЖЖ-користувач mykolap (mykolap) wrote,
ЖЖ-користувач mykolap
mykolap

Гламурний Пхеньян-2


Зараз викладу трохи знимків щодо вітринних заходів у КНДР - святкування 60-річчя створення країни. Загалом, подібнпих кадрів багато ходить у мережі, тому не знаю, наскільки вони становлять інтерес. Потім я зникаю з мережі днів на 10-15, далі викладу серії про північнокорейських людей та про етнографію. Отже - поїхали.

Ітак, з самого ранку ми спостерігали масове прибирання священних каменів майдану імені Кім Ір Сена, які драялися добротно і з застосуванням миючих засобів на ктшталт "Доместоса", а також широких народних свідомих мас.


Цим жіночкам також знайшлося застосування: в честь великого свята вони зайняті висмикуванням трави на магістралях міста, щоб проклята імперіалістична трава не пошкодила своїм корінням соціялістичного асфальту.


Цы люди з революційним духом спертя на власні сили зайняті доставкою арматурин для масових гімнастичних виступів.


Запалившись революціним духом чучхе, ми також зробили певну променацію по міcцях революційної слави, зокрема розвідали Монумент на честь 50-річчя заснування Трудової партії Кореї, збудований, до речі, в роки так званого Важкого походу 1995-го року. І чого його усілякі недоброзичливці ідей чучхе називають "трьома -наністами", ніяк не доганяю. Певно, класовий ворог конає у бессильній злобі


Выдвідали також найбільший у світі пам"ятник товаришеві Кім Ір Сену, і зробили йому поклон. В пам"ятник, кажуть, було при плавці влито 70 кілограмів золота, що цілком доречно, враховуючи, що він був поставлений до 70-hxxz nовариша Rsv Sh Сена. Коли у Києві виникне питання встановлення пам"ятника Степанові Бандері, ми маємо звернутися до корейських майстрів монументалізму, як до найкращих фахівців у цій царині. А Церетелі - голімий глобаліствующий мудак. І його дєвушкі не люблять.


Далі нас чекала та сама вистава "Процвітай Батьківщина на Ниннандському стадіоні, як в найкращих національних традиціях корейці перейменували колишню занепадницьку перед великими державами назву "ім. 1 травня", на яку так і не прийшов товариш Кім Чен Ір, чим дав ґрунт для багаточисельних пліток. Без сумніву, візит трьох членів Української народної партії навряд чи компенсував цю відсутність, тому залишалось нам тільки одне - мовчки спостерігати. Тут, хто пам"ятає, в 1989 році з дуже великим розмахом відбувся 13-й всесвітній фестиваль молоді та студентів. Куди перейшла, до речі, південнокорейська нацдемка Рім (Лім) Су Гйон (нині відомий публіцист) та національно налаштований мастор Мун Ік Хван, аби продемонструвати єдність корейської нації.


А автор гімну демократичної молоді Лев Ошанін навіть присв"ятив Лім Су Гйон поему, про яку, очевидно, і сам нині не пам"ятає. Але повага до мужнього вчинку (згадаймо, що Пд. Корея Чон Ду Хвана - це не зовсім те, що нинішня Пд. Корея) корейської націонал-патріотки завжди залишається в наших серцях


От якраз нижченаведена композиція і має свідчити про потяг корейської нації до об"єднання. Характерно, що десь загубився острів Чучжу-до (до речі, єдине місце на півострові, в якому панує повний матріархат і є правдиві пірнальниці за перлинами), зате особливо висвітлений острів Ток-до, власне скеля (гірше Зміїного) де все населення складає 20 чоловік, але, оскільки на острів претендує підлюча імперіялістична Японія, обидві Кореї демонструють небаченцу солідарність в справі звеличення цього географічного вест-пойнту.


Хочу сказати, що Ниннадський стадіон є самим крупним у Азії - 150 тисяч посадочних місць. Там навіть планували зіграти бодай один символічний матч пд.корейсько-японського чемпіонату світу по футболу 200???-го року. Но відно нє судьба.


Неважко помітити, що сам стадіон спланований так, що одна його глядацька сторона не має ні різниці між ярусами, ні виходів, але є єдиним великим екраном, на якому 70 тисяч корейських трудящих викладують веселі картинки для товариша Кім Чен Іра (зокрема на цій зображена насолода від вживання корисного соєвого молока, який учні славетного міста Пхеньян отримуєть від імени Великого Провідника).


Ми довго думали над питанням, чи можна вжтивати щодо цього стадіону термін 70-тисячо-піксельний широкий екран? Нижче приводиться фото АП, тому прохання до відвідувачів журналу не красти його, ібо копірайт. І вам за таке самоуправство надають по рогам. Перевірено, як-то пишуть на кондомах, елєктроніками.


При ближньому розгляданні виявилося, що (мега?)пікселі вдягнуті в клясичний місцевий костюм - дещо розтягнуті майки кольору гаки.


Більше розширення маленьких корейців


Мені дуже припало до душі, що на виставах - "Квітни Батьківщина", та більше "Арірані" практично не було нічого пов"язаного з дегенеративним пошлим марксизмом-енгельсизмом, зато підкреслювалась древність і мудрість корейськлої нації (правда, по-чучхейські специфічно: через великий замисел Чівон та сосну на горі Нам, тобто пн-корейський наратив антияпонської боротьби). Два пістолети, передані батьком юному Кім Сон Чжу символізують зв"язок між старим поколінням антияпонських борців та новою кімірсенівською ґвардією.


Оце - єдина сцена, яка нагадала мені про вульгарний комунізм. Вона явно не пасувала до загального націоналістичного настрою


Зате теза товариша Кім Чен Іра про максимальне підтримання ідеї первородства корейської нації була висвітлена найкращим чином


Було також чимало просто красивих самодостатніх масових гімнастичних екзерсисів. Недаремно шоу на ктшталт "Арірану" занесено до Книги Великого Майстра Гінеса як самі масштабні в світі гімнастичні вправи. І навряд чи у когось є шанси перевершити їх. Ажде для цього для початку тре збудувати стадіон такого ж крою, як Ниннадський


На виході нас з цікавістю розглядали корейські глядачі, яким продемонстрували після масових народних гулянь ще й кількох українців на бонус


А от учасниці шоу нас сприймали неймовірно довірливо й весело, хоч табунець корейських молодших школярок тисяч так на два-три пікселів мало не затоптав одного далеко не найхудішого з нашої делегаціїВечором же ми брали участь в смолоскиповій імпрезі:На мій погляд, давно пора в такому ракурсі проводити з"їзди Української народної партії, тим більше, що ентузіастів у ній знайдеться - не даремно моя рідна партійна організація на річницю УПА подала заявку на мітинг за участю семидесяти тисяч чоловік


Далі буде
Tags: кндр, фото, чучхе
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments