ЖЖ-користувач mykolap (mykolap) wrote,
ЖЖ-користувач mykolap
mykolap

пііііва

Гадаю, Тягнибоку давно потрібно було б за зразком Ющенка-молодшого зі слоганом "Так!" запатентувати "свободівську" розчепірку з трьома пальцями, оцю
Тому що інакше ми вже можемо побачити, як злочинний російський бізнес використовує цей жест в рекламі свого бридкого піііііва (вони його так називають) "Балтіка" номер три:
А може це, нарешті, збулась стара мрія націонал-демократів і український патріотичний бізнес вже диктує свої умови російському пивовиробнику? Ми можемо побачити, як на 31-й секунді відомий український націоналіст Бондарчук, явно член похідної групи "Свобода"-Схід з допомогою сакрального жесту зав"язує контакт з агентом української дифензиви в якомусь брудному сєрпуховскому кабаку.
А якщо взяти за обличчя "Свободи" Боднарчука? Він-то явно на плакатах буде виглядіти крутіше за Тягнибока, Іллєнка та навіть красуні Фаріон. "А з нашого чуку - Бондарчук" - слоган акції. Цікаво також прив"язувати номера пивних марок піііііва "Балтика" до номерів політичних партій у виборчому бюлетені.


Хоча може навпаки? Може це насправді "Балтика №3" і є отим таємничим спонсором Тягнибока, якого так наполегливо шукали на минулих виборах? І тепер займається нейролінгвістичним програмуванням українців підсажуючи їх на продукт настільки ж малоякісний, наскільки й малоалкогольний


Повбивав би

Tags: концепт
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 10 comments