ЖЖ-користувач mykolap (mykolap) wrote,
ЖЖ-користувач mykolap
mykolap

Мнемоніка Левінські, або Степан Мнемонікс

Ось можна як завгодно ставитися до гурту "Поющіє труси", але факт є фактом: приспів цього крейзі під назвою "Пластіческій хірург" вже три дні стукає в голові і я її ніяк не можу звідти витягнути(щось подібне описував Марк Твен). Щоб з вами такого не було, ніколи не слухайте пісні "Пластічєскій хірург"А краще послухайте мене. Поп-музика насправді є чудовим засобом масової агітації, ще й близько не оціненим українськими націоналістами (але вже давно опрацьована корейськими братами). Тому що ця пісня фактично доказує банальщину: зміст в поп-музиці не грає ніякої ролі і де-факто цей музон з його великим охватом можна наповнити, наприклад, роздумами Дмитра Донцова про роль і покликання провідної верстви.

Не можна сказати, що сіквели не використовуються українською національною культурою. Зокрема, св.пам. Костя Єрофєєв свого часу переробив на марш УНСО макароннічєську пісню "белла чао". Можемо згадати й помилки на цьому шляху, зокрема абсолютно тупу пісню "Юля Юля Україна" (а що ж ви чекали від Уколова і від Могилевської?). За великим рахунком, саме на поп-музиці має концентруватися пропогандивний апарат Нації.

Також цікавий напрямок в Націоналістичній Пропаганді - використання методи недирективного навіювання. Успіхи, яких досягли послідовники Алена Карра примушують задуматися над доконечною необхідністю створення книги під умовною назвою "Легкий спосіб полюбити Степана Бандеру" чи якось так.

Ці всі істини, які я тут виклав, є банальні. Але ж мені тре було хоч якось позбутися наполегливого лунання в голові пісні "Пластічєскій хірург".
Tags: концепт
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 13 comments