ЖЖ-користувач mykolap (mykolap) wrote,
ЖЖ-користувач mykolap
mykolap

Сиджу на роботі, та й думку гадаю (ненормативна лексика)

Цікаво, а що: повна перетряска кадрів на всіх рівнях, яку ми спостерігаємо з приходом команди Януковича, зовсім не зачепила нашу улюблену Експертну комісію з питань суспільної моралі?

Це дуже дивно, особливо враховуючи, що закон про суспільну мораль в нинішньому вигляді був свого часу анктивно лобійованим нинішнім чинним міністром прости господи науки та освіти Дмитром Табачником.

А також цікаво, що цей орган, який так здорово цензурує засунув палець у анус праці Ульяненка, чомусь зовсім не реагує наприклад на візхит до Києва з гастролями чорних расистських реперів Public Enemy та Onyx, в текстах якихросійський переклад> є слова на ктшталт «Черный брат – будь беспощаден, Черный кулак – убей Белого, Черный хуй – изнасилуй белую блядь».
Tags: думки вголос
Subscribe

 • (no subject)

  Багато осіб, що заперечують християнську етику у школах, не відмовляються від платні банкнотами з написом "На Бога ми покладаємось"

 • (no subject)

  У протистоянні нарративів з архетипами я залишаюся на боці симулякрів

 • (no subject)

  Глибинне: звернув увагу, що існуючі у нас центри НАДАННЯ адмінпослуг мали б називатися центрами ОТРИМАННЯ адмінпослуг, бо у громадянській державі…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments