ЖЖ-користувач mykolap (mykolap) wrote,
ЖЖ-користувач mykolap
mykolap

віртуальні світи

тут ми маємо справу з питанням, яке існує на гносенологічному рівні

Тимошенко так само хоче, щоб всі бачили в Україні "багітомільйонні фальсифікації від Януковича", як, наприклад, Путін хоче бачити "геноцид, влаштований Саакашвілі осетинському народу".

причому бажання такого бачення з часом (тут ще вплив самодозування інформації і обмеження кола спілкування) переростає у саме бачення, віртуальна картина перетворюється на реальну - в одній окремо взятій голові. І якщо вірна теза, що "шизофренія - це дуже логічна реальність, яка існує в свідомості одного лише носія цієї реальности", то перед нами - важке психічне захворювання: дуже небезпечне, враховуючи, що воно спіткало таких високопоставлених осіб. Хоча взагалі розлади психіки - це (після хвороб по лінії стоматології) одна з найбільших проблем білої раси.

З другого боку своє бачення світу в контрасті з реаліями створюють у П. і Т. когнітивний дисонанс, що примушує обох агресивно нав"язувати своє бачення іншим, або, принаймні, творити ілюзію такого існування самим для себе з допомогою хвільми "Олімпус інферно" та роликів по УТ.

Головне, що за створення такого примарного світу, вони навіть готові викладати непагані гроші, чим нагло користуються революціонер Даніель Ортега, набоби з атолла Науру та народний депутат України Микола Катеринчук.
Tags: етологія, політес, поточне
Subscribe

 • (no subject)

  Багато осіб, що заперечують християнську етику у школах, не відмовляються від платні банкнотами з написом "На Бога ми покладаємось"

 • (no subject)

  У протистоянні нарративів з архетипами я залишаюся на боці симулякрів

 • (no subject)

  Глибинне: звернув увагу, що існуючі у нас центри НАДАННЯ адмінпослуг мали б називатися центрами ОТРИМАННЯ адмінпослуг, бо у громадянській державі…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments