ЖЖ-користувач mykolap (mykolap) wrote,
ЖЖ-користувач mykolap
mykolap

Мої пропозиції щодо депутатського поховального ритуалу

Я думаю, в плані вдосконалення системи забезпечення діяльності народних депутатів України, Державному управлінню справами, іншими органами влади потрібно розглянути питання створення спеціальних депутатських кладовищ.

Я не думаю, що це не етично. Принаймні, не набагато більш неетично, ніж роздача державних дач в лісах під Києвом «в оренду на 49 років». З одного боку, могили для народних обранців доведеться віддавати не на півстоліття, а назавжди, з іншого – для могили на одного парламентаря потрібно землі значно менше і на території того ж Межигір’я можна назавжди прописати пару десятків скликань найвищого законодавчого органу.

Це буде досить доречно: ховати депутатів саме за каденціями, можна навіть розробити проект кладовища у вигляді великого сесійного залу з розбиттями покійників по фракціям. Каррарський мармур могил депутатів від Партії Регіонів, габро від Блоку Тимошенко, патріотичний житомирський граніт над прахом депутатів від блоку «Наша Україна-Народна Самооборона» (Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз, Європейська партія України, Громадянська партія "ПОРА", Партія захисників Вітчизни).

текст повністю
Tags: концепт, публікації
Subscribe

 • Газіровочні попаданці: український аспект

  Засадничо культ автоматів з "газіровкою" у Зеленського-Фіданян нічим не відрізняється від віри в "державників" Євгена Марчука, в Бориса Патона чи…

 • (no subject)

  Ніколи не було так легко потрапити до Топ-25 українського сегменту Живого Журналу

 • (no subject)

  Спостерігаючи на певних форумах вал ненависті вакцинованих щодо невакцинованих, неважко помітити подобу між щепленням проти ковідки та обрядом…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments