ЖЖ-користувач mykolap (mykolap) wrote,
ЖЖ-користувач mykolap
mykolap

А ви кажете Яшин, Чанов... Це все - отстой

оле-оле-оле-олеІдеальний футбольний воротар може з"явитися тільки в КНДР. І він народився, покликаний яскравою дійсністю Сонгун. Його зовуть Лі Мйон Гук і він ще всім покаже на мундіялі-2010 в ПАР.Недавно на интернет-сайте была помещена статья: «Вратарь Ли Мён Гук, новый фаворит команды «Чхоллима», во всех матчах предыдущего этапа турнира за 625 минут не пропустил ни одного гола и показал себя выдающимся игроком».

625 минут – это значит, что он побил рекорд итальянского вратаря Волтера Ченга, который славился тем, что за 518 минут игры не позволил забить в свои ворота ни одного гола, – выстоял свои ворота на 107 минут дольше, чем он.

Скупой на слова и склонный к размышлению, он всегда любит читать книги. Он не хочет почивать на лаврах и еще усерднее тренируется на чемпионат мира по футболу 2010 г.


До речі, велике прохання моїм друзям-вікіпедофілам розмістити матеріял про цього рекордсмена у Вікіпедії, бо я так і не освоїв (на щастя для дуже і дуже багатьох) механізму формування вікістатей. В той час, як матеріял про футбольну збірну КНДР - учасника фіналу-2010 на Ру. Вікі просто голімий, а на Юа. Вікі ганебно відсутній

УПД Але мене таки вставили прізвиська цих мужніх корейських хлопців. Це вам не якісь голімі "черкаські мавпи"

Tags: кндр
Subscribe

 • (no subject)

  Багато осіб, що заперечують християнську етику у школах, не відмовляються від платні банкнотами з написом "На Бога ми покладаємось"

 • (no subject)

  У протистоянні нарративів з архетипами я залишаюся на боці симулякрів

 • (no subject)

  Глибинне: звернув увагу, що існуючі у нас центри НАДАННЯ адмінпослуг мали б називатися центрами ОТРИМАННЯ адмінпослуг, бо у громадянській державі…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments