ЖЖ-користувач mykolap (mykolap) wrote,
ЖЖ-користувач mykolap
mykolap

:) Нас має бути 50 мільйонів.

На даний момент на сайті БЮТу висить новина номер 1: Віктор Уколов: Збільшення народжуваності – відповідь на соціальну політику Уряду . В цей же час на сайті НУНСу висить дещо інше трактування того ж самого: Григорович: Зростання демографічних показників - результат політики </u>Президента</u> .

Оскільки два повідомлення з однаковими заголовками вийшли в один день, ризикую припустити, що першоджерелом їх обох стало оце: http://unian.net/ukr/news/news-264152.html (УНІАН За півроку в Україні народились 325 тисяч 610 дітей - новина від 07:22).

Характерно, що Уколову для того, щоб приписати цей демографічний успіх політиці уряду Тимошенко знадобилось 5 годин, бо новина http://www.byut.com.ua/ukr/news-6193 посставлена в 12:19, в той час, як Григорович прийшла до висновку, що саме Ющенко є "натхненником" (саме так і написано http://nuns.com.ua/news/4132/) процесу розмноження аж в 15:02, що загалом можна пояснити тим, що Уколов таки трохи молодший за свою колегу по помаранчевій коаліції.

З чого ми робимо два цікавих висновки:

1. Нардепи уявлення про життя беруть дуже часто з новин УНІАНУ, не маючи ніякого уявлення про те, що ж у країні відбувається насправді - і якби їх замінити на кореспондентів, наприклад, УНІАНУ, то це пішло б тільки на користь країні

2. Ніхто серйозно демографічними процесами в країні не займається, бо політичні сили просто приписують до своїх заслуг об"єктивно існуючу реальність
Кохайтеся.
НБ. Щось я давно не бачив Яневського...
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments