ЖЖ-користувач mykolap (mykolap) wrote,
ЖЖ-користувач mykolap
mykolap

Ви знаєте, як липа шелестить?

Ви чули коли-небудь, як по селам валують собаки, коли хтось невідомий йде по магістральній вулиці цього населеного пунткту? Принаймні, я нещодавно відмахавши Н-ську кількість кілометрів по Єлисаветградщині, зрозумів, що в цьому валуванні є певна закономірність: кожен окремо взятий собака починає гавкати за метр ДО і метр ПІСЛЯ свого паркану, після чого благополучно замовкає і передає естахвету своєму сусудові. Таким чином, подорожній супроводжується собачою тушшю від одного кінця села до другого в порядку естафети.

Цікаво, що коли я йду додому, то такою самою естафетою по вулицям Бабушкіна і Усурійській від дому до дому, від під"їзду і до під"їзду вмикаються лампочки, налаштовані на датчики руху. Таким чином мої сусіди намагаються якимось чином убезпечити своє авто від угону, хоча їх все рівно уганяють.

Тим часом, на мою скромну думку, для того, щоб 100 процентно захистити ато від крадіжки достатньо самим банальним чином знімати з нього вночі колеса і прикручувати їх заново на ранок. Цікаво, що рецепт простий, але ним при цьому ніхто не користується.
Tags: думки вголос
Subscribe

 • (no subject)

  Багато осіб, що заперечують християнську етику у школах, не відмовляються від платні банкнотами з написом "На Бога ми покладаємось"

 • (no subject)

  У протистоянні нарративів з архетипами я залишаюся на боці симулякрів

 • (no subject)

  Глибинне: звернув увагу, що існуючі у нас центри НАДАННЯ адмінпослуг мали б називатися центрами ОТРИМАННЯ адмінпослуг, бо у громадянській державі…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments