mykolap

Зведення з ковідних фронтів

За словами міністра цифрової трансформації, тисячу гривень від президента щеплені зможуть витратити "на спортивні та культурні заходи (театри, концерти, книги, кіно), туризм (переїзди Україною) – повний перелік послуг зараз формується". Зауважу, що всі заходи передбачають масове скупчення громадян, що крайньо не рекомендовано у випадку якщо ми віримо в існування якоїсь пандемії. Більше того, саме пандемією мотивується заборона для нещеплених гуртуватися в кінотеатрах, потягах та інших згаданих локаціях.

Крім цього мер Києва та колишній шеф Блоку Петра Порошенка прямо розповсюджує оманливу інформацію, буцімто сам факт отримання вакцини дозволяє "шастать" громадськими місцями, очевидно без шкоди для здоровля. Що не відповідає науковому твердженню про те, що щеплення не захищає від зараження і від перенесення вірусу.

Таке враження, що влада працює за принципом "чим більше вакцинованих - тим менше вакцинованих", свідомо наражаючи їх ослаблені штриканням організми на смертельну небезпеку.

Що стосується Служби безпеки України, то я б рекомендував їй утриматись від недоведених та тенденційних заяв про начебто фінансування дисидентського руху з боку країни-агресора. Враховуючи 60-70% противників вакцинації у країні, такі повідомлення потенційно можуть викликати сплеск проросійських настроїв.


Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded