ЖЖ-користувач mykolap (mykolap) wrote,
ЖЖ-користувач mykolap
mykolap

"Людина слідує землею, земля слідує небу, небо слідує дао, а дао слідує природності" (Лао Цзи)

Ми всі поза сумнівом читали оповідання "Острів доктора Моро" Герберта Веллса про вівісектора, який намагався перетворити тварин на людей, але у підсумку вони повернулися назад до стану тварин, поласувавши вченим, немов якимось смаколиком. Зауважу, що нічому хорошому Моро людинозвірів так і не навчив, окрім лизати руку, ходити на болючі операції і виконувати ролю рабів. Тому незрозуміло, чи мова йшла про регрес загалом, чи про невеличку фрустрацію на шляху великої дарвінівської еволюції і повернення до природнього стану.

Те саме ми можемо екстраполювати і на блискучу перемогу Талібанівського ненасильницького майдану: над афганським народом двадцять років соціальні вівісектори провадили якісь дивні експерименти, в яких намагалися залучати бача-базі до фемінізму чи щось подібне. В принципі, усілякі жінкині провадять подібні експерименти і на українських теренах.

З консервативної точки зору, успіхи Талібану не можна трактувати інакше, ніж повернення до природності. І це привід для нас спитати: чи не можуть розинитися у повітрі подібно до 300-тисячної непереможної афганської армії полководця Гані, і гей-прайди на чолі із Сергієм Лещенком, ристалища тренсексклюзивних феміністках із своїми трансінклюзивними посестрами, та й власне кажучи, чи не випарується все смертельність вірусу, яким наразі так нажахане суспільство? Це ж усе, в принципі, такі ж самі симулякри, як і заохочення афганських декхан садовити полуниці замість опійного маку.

А якщо скоро виявиться, що й перемога на останніх американських виборах крадена? А якщо вже зараз готуються намети в якихось таборах в Уганді для українських єврооптимістів? Тут головне тільки не зупинятися. Революція ще буде.
Tags: поточне
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • (no subject)

  Дивно, що мало поширена практика волонтерів, які могли б за певну винагороду отримувати щеплення замість іншого. Це було б значно ефективніше за…

 • (no subject)

  Найкращий спосіб активно жити невакцинованим - записатись у бригаду Держспоживнагляду для перевірки вакцинованих

 • Олдові татусі мене зрозуміють

  Різниця між фотками 12 років (що пролетіли непомітно), або як виростити персонального водія Я ж сам так прав…

 • Років за сто чергову віртуальну хоробу правнику називатимуть "ковідкою 22-го сторіччя"

  Не йди у ліс, Ковідобіс. Чатує там Індійський штам

 • (no subject)

  Ці чудіки в червоному із фільму про кальмара чимось невловимо нагадують мені телепузиків Тим часом у Львові петиція про демонтаж пам’ятника Францу…

 • (no subject)

  Неважко помітити, що всі адепти тотальної вакцинації - усього лише латентні антивакси

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments