ЖЖ-користувач mykolap (mykolap) wrote,
ЖЖ-користувач mykolap
mykolap

Афганістан

Чому ніхто не досліджує досвід роботи Талібану з колишніми окупаційними адміністраціями на звільнених теренах в світлі майбутньої люстрації у визволеному Криму, наприклад?

Якщо відкинути лівацьку байденівську пропаганду, то там же дуже багато цікавого: мінімум репресій, силовики розходяться по хатам, адміністративний персонал отримує посвідки про лояльність (схожі на транспортні аусвайси під час локдауну від Віталія Кличка) і продовжує виконувати свої функції тощо. Щодо агентів окупанта, то жорна санації працюють повільно проте невідворотньо.

Чи є у нас на звільнених від вакцинаторів територіях українські незалежні спостерігачі, через яких ми могли б встановити контакти з новою владою Афганістану? Я б порекомендував якого-небудь бойового генерала з дипломатичним досвідом, наприклад, Литвина. Чи може його краще спрямувати радником до Ахматзая Гані, аби пришвидшити агонію цього коляборантського уряду?

До речі, муджахед Ісмаїл Хан в полоні антивакцинаторів дає інтерв'ю дуже схожі на інтерв'ю блогера Протасевича в полоні Лукашенка

НБ. Це ж незабаром побільшає продавців пуштунської національности на ринках Києва за рахунок нинішніх дипломатів афганського посольства. Пам'ятаю, що у нас на Троєщинському ринку можна було зустріти міністрів і вищих партійних функціонерів хоч часів Аміна, хоч Таракі, хоч з фракції "Хальк", хоч з фракції "Парчам".

Те посольство мене завжди радувало, наприклад, коли приїхав новий посол, якого мені представили як "дуже відомого афганського поета", він через місяць вкрав єдину посольську машину і втік. Втім, як до Афганістану пішла допомога на зміцнення демократії, то посольство теж розбудувалося, переселилося із зачуханого приватного будинку на Червонозоряному до Звіринця, де вибудувало невеличкий такий палац. Це ж там і дипломатів очевидно чималенько, і всі попросять притулку. Чи вижене Лукашенко афганський дипкорпус через кордон до литви?
Tags: европейство
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments