ЖЖ-користувач mykolap (mykolap) wrote,
ЖЖ-користувач mykolap
mykolap

Ковід-солідаризм

На тлі вкидів одних виробників вакцин проти других, я помічаю певний солідаризм щеплених з виробниками вакцин, якими їх було щеплено. Щось середнє між коронавірусним стокгольмським синдромом та когнітивним дисонансом (адже визнавши, що, наприклад, Астразенека викликає тромби, привитий Астразенекою автоматично переводиться в розряд лоха, а цю неприємну тезу треба витіснити в підсвідомість).

Тому не тільки Астразенеки радикально не приймають критики цієї вакцини, а й щеплені Ковішилдом агресивно захищають індійського виробника. І що саме цікаве я помітив фанатів Сіноваку, щеплення яким ще не почалось, але черга на нього вже стоїть.

Припускаю, що якщо це триватиме далі, то навколо виробників вакцин утворяться субкультури, схожі на національні чи релігійні громади, з достатньо ворожим ставленням до конкурентів. Цей процес може бути прискорений, якщо Велика Фарма вийде за межі суто медичного бренду і почне спонсорувати політичні, суспільні та митецькі проєкти - тим більше, що відповідна тенденція очевидна.

До чого це я веду? Що коли на зміну футбольним клубам "Колос" та "Агробізнес" прийдуть ФК "Пфайзер" та ФК "Модерна" між їх фанатами тре буде ставити додатковий посилений АСАВ-кордон, по повбивають же одне одного.

Tags: проґнозис
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment