ЖЖ-користувач mykolap (mykolap) wrote,
ЖЖ-користувач mykolap
mykolap

В Києві, де ліквідовано екскаваторний завод, буде урочисто перейменовано вулицю Екскаваторну на вулицю Волобуєва - головного конструктора авіазаводу, який потроху ліквідовується через дорогу.
А ще у нас буде вулиця Лідії Пономаренко, авторки довідника "Вулиці Києва". Я трохи знав цю жінку і, пам'ятається, вона вважала, що назви вулиць на честь персоналій нехарактерні для Києва і накинуті вже за Російської Імперії. До того ж вона не раз зауважувала, що Київ якраз відрізнявся від Москви тим, що наші назви мали прикметникову форму (Бібіківський, Фундуклеєвська, Безаківська), а іменникові нам накинули комуністи.
Іще коли мені кажуть, що вулиці на честь професій - усіх цих Механізаторів та Електриків - це більшовизм, я хочу нагадати, що всі найдавніші вулиці Києва названі на честь професій - Боричів Тік, Гончарна, Кожум'яцька тощо.
Якби цих депутатів Київміськради засунути у мерію Лондона, вони б уже давно перейменували Бейкер-стріт на вулицю Шерлока Голмса.
Tags: #топонімікаВ, Київ
Subscribe

 • Газіровочні попаданці: український аспект

  Засадничо культ автоматів з "газіровкою" у Зеленського-Фіданян нічим не відрізняється від віри в "державників" Євгена Марчука, в Бориса Патона чи…

 • (no subject)

  Ніколи не було так легко потрапити до Топ-25 українського сегменту Живого Журналу

 • (no subject)

  Спостерігаючи на певних форумах вал ненависті вакцинованих щодо невакцинованих, неважко помітити подобу між щепленням проти ковідки та обрядом…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments