ЖЖ-користувач mykolap (mykolap) wrote,
ЖЖ-користувач mykolap
mykolap

1
Ви звернули увагу, що москалi мiняють заручникiв на якихось рахiтичних бесарабiв i зовсiм не беруть до уваги "самого великого розкритого СБУ шпигуна-диверсанта з ФСБ" Настю Леонову (ну ту, яка з групи Лiсника), що було б логiчним хоча б з огляду на ii росiйське громадянство (а то останнiй обмiн одних громадян Украiни на других - це щось дивне)

2
Наскiльки я знаю гейропу, до iнтерполу тре подавати на мiльчакова в розшук не як на убивцю украiнцiв, а як на догхантера з знимкою собачою головою. Тодi в дiло вступлять брижитт бардо та iн. важка артилерiя, й катюзi буде по заслузi. (хто не в курсах Інтерпол відмовив у розшуку Мотороли з мотивуванням про політичний характер справи)
Tags: поточ
Subscribe

 • Газіровочні попаданці: український аспект

  Засадничо культ автоматів з "газіровкою" у Зеленського-Фіданян нічим не відрізняється від віри в "державників" Євгена Марчука, в Бориса Патона чи…

 • (no subject)

  Багато осіб, що заперечують християнську етику у школах, не відмовляються від платні банкнотами з написом "На Бога ми покладаємось"

 • (no subject)

  Очевидно, якщо держава обмежує права невакцинованих - невакциновані мають автоматично отримати право не платити державі податків

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments