ЖЖ-користувач mykolap (mykolap) wrote,
ЖЖ-користувач mykolap
mykolap

Цей запис присвячено Дмітрію Джангиріву

я так вважаю, що після того, що написав Корчинський-каунтерпарт Дмтро Джангіров (і це консолідована думка всих вірмен, до речи) про Небесну сотнюхрєн я визнаю "геноцид вірмен"

Міністра іноземних справ Лаврова обурює закон про ліквідацію в Україні пам'ятників Леніну, так, наче він не знає про тісні зв'язки Леніна і більшовиків (особливо Радека) з головним ідеологом вірменського геноциду Енвер-пашою. При цьому вся Україна напружено чекає, що видасть Путін під час цього свого візиту. Цілком можливо, що визнавши геноцид, він тут же оголосить "в пакеті" і про визнання донецьких і луганських "республік", цілком логічно мислячи, що на тлі столітньої роковини трагедії перше певною мірою дасть індульгенцію на друге. В свою чергу, не можна й не прислухатись до Мустафи Джемілєва, який підозрює, що "вірменська карта" може бути використана для ідеологічного обгрунтування репресій проти кримських татар на окупованому півострові. Тим більше поряд знаходиться Азербайджан, влада якого питає, чому не вважається геноцидом те, що зовсім нещодавно відбувалося в Нагірному Карабахові.
Tags: публікації
Subscribe

 • (no subject)

  Багато осіб, що заперечують християнську етику у школах, не відмовляються від платні банкнотами з написом "На Бога ми покладаємось"

 • (no subject)

  У протистоянні нарративів з архетипами я залишаюся на боці симулякрів

 • (no subject)

  Глибинне: звернув увагу, що існуючі у нас центри НАДАННЯ адмінпослуг мали б називатися центрами ОТРИМАННЯ адмінпослуг, бо у громадянській державі…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments