ЖЖ-користувач mykolap (mykolap) wrote,
ЖЖ-користувач mykolap
mykolap

запис присвячено героїчному борцю з олегом ляшком іванови зайцю

тебе, придорку І Заєць виключили за теж саме, за що Тимошенко (ще коли до її списку входив Ляшко) виключила зі списку такого ж рухівця Шовкошитного за два дні до виборів - бо ти маєш низьку капіталізацію, і вилизування дупи ні Тимошенку, ні Ляшку (там суперечливі параграфи) заради депутатства тобі ніфіга не дадуть. Тим більше, що сидиш в одній кімнаті з Шовкошщитним, і розумієш, що часи, коли у ВР ходили патріотичні депутати із латаними шкарпетками, скінчились.

сам винен, що матюкав у народній газеті лідера перегонів ***** ********.

Щодо нефритового стебля ойкуменської журналістики Мустафи Найєма з його авторським "Антрацитівка набрала "20% голосів, а шоколад Рошен - 19,5%"

в день забороненої агітації спробую подражаніє

** ******* ПРИЙДЕ, ПОРЯДОК НАВЕДЕ

а множення 3х4 не має ніякого стосунку до елєкторальної бюлетені
Вычеркнутый из избирательных списков Радикальной партии "руховец" Иван Заец обвинил Олега Ляшко в срыве договоренностей и скрытой поддержке бывших регионалов.

Заместитель председателя партии "Народный Рух Украины", народный депутат Украины І, ІІ, ІІІ, IV, VI созывов Иван Заец написал открытое письмо лидеру Радикальной партии Олегу Ляшко.

"К сожалению, достигнутые нами договоренности были коварно торпедированы Вами и Вашим ближайшим окружением. Сначала без каких-либо объяснений произошло вытеснение многих "руховцев" из числа согласованных кандидатов в депутаты в мажоритарных округах, и на последок, 13 октября, из избирательного списка вычеркнули и мою фамилию. У Вас не хватило ни мужества, ни порядочности заранее и лично уведомить меня о Вашем решении", - пишет Заец.

Tags: політес
Subscribe

 • Газіровочні попаданці: український аспект

  Засадничо культ автоматів з "газіровкою" у Зеленського-Фіданян нічим не відрізняється від віри в "державників" Євгена Марчука, в Бориса Патона чи…

 • (no subject)

  Очевидно, якщо держава обмежує права невакцинованих - невакциновані мають автоматично отримати право не платити державі податків

 • С праздніком

  Мовиш: "Де нам взять Богдана?" Тільки ти придатний будь На святе, велике діло! Загартуй думки і грудь. До високого літання Ненастанно пробуй крил, А…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments