ЖЖ-користувач mykolap (mykolap) wrote,
ЖЖ-користувач mykolap
mykolap

Запис присвячено моїм розрізненим тезам щодо активізації Мітингової сотні

1
Лео Таксіль зазначав, що дуже нелогічний рядок в "Отче наш" звучить як "хай прийде царствіє твоє", тому що, судячи з усього Б-г і так хоче саме цього. Це щодо мітингів під АП та МО з вимогою до Порошенка повбивати москалів

2
на думку Мітингової сотні, введення військового стану на донецькому театрі воєнних дій зробить його іще більш військовішим. у випадку, якщо ми візьмемо Кремль, вони будуть пікетувати Банкову, вимагаючи від зрадника Порошенка вийти з Москви і взяти її ще раз.

3
мітингувать під Міноборони мають право тільки учасники АТО. всіх інших в воєнавтозаки і прямо з мітинга - до Іловайську


(до речі, на світлині - типовий ВАТНИК)

до речі ще раз про Мітингову сотню, от чого б їх не мобілізувати, допоки за вікном оксамитова сезона, кудись на здорве повітря Сівашів, мінувати стратегічний перекопський перешийок? Тут одні плюси.

Первісне, є надія, що дехто з них отруїться лиховісними випарами Мертвого Озера, підхопить від багаточисельного місцевого гнусу малярію чи сонну хворобу (енцифаліт в силу ряду хвакторів їм, на жаль, не загрожує) і нагло вмре.

Прикро, однак, що ми підписали якусь конвенцію про заборону протипіхотних мін - одна така міна може купно знищити з десяток ворогів Петра Першого Олексійовича, а на їх могилі ми поставили б меморіял у вигляді великого тризуба роботи Анатолія Куща та Кристини Катарак(т)ис, який також замінували б - щоб підірвалась кацапня, яка б прийшла його валить.

Але оскільки ми маємо багато протитанкових мін і - я певен - ніхто покищо не переймається з метою збереження біорізноманіття прикрасити ними прекрасний перешийок, та маючи безліч незайнятих корисною працею бовдурів, висновок, я петраю напрошується сам.
Tags: Рашка, думки вголос, концепт, поточне
Subscribe

 • Газіровочні попаданці: український аспект

  Засадничо культ автоматів з "газіровкою" у Зеленського-Фіданян нічим не відрізняється від віри в "державників" Євгена Марчука, в Бориса Патона чи…

 • (no subject)

  До речі, економічна складова політичних процесів чомусь вперто ігнорується нашими аналітиками, які досліджують колективну поведінку як дещо "сферичне…

 • (no subject)

  Багато осіб, що заперечують християнську етику у школах, не відмовляються від платні банкнотами з написом "На Бога ми покладаємось"

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments