ЖЖ-користувач mykolap (mykolap) wrote,
ЖЖ-користувач mykolap
mykolap

цей запис присвячено підозрілій метушні навколо партії "Демократичний альянс"

Для мене політична сила під назвою "Демократичний Альянс" завжди перебувала десь поряд з такими ефемерними структурами, як "Громадянський актив Києва", "Європейська партія Миколи Катеринчука" тощо

Тому коли вони не добрали 0,5% голосів, я швидше підтримав версію Кульчицького, що виборці альянсу сплутали їх з партією УДАР, яка була у бюлетні записана, як "Український ДЕМОКРАТИЧНИЙ АЛЬЯНС за реформи". 2,5% - це абсолютно справелива ціна для партії, яка нічим не запам'яталася, окрім неймовірної кількости стікерів на вулицях Києва. Тим більше мене відверто лякають спроби всього вищого керівництва країни затягнути таки цих типчиків до нашого представницького органу (наче там і так мало сумнівних персонажів).

Причому, об'єдналися усі. І Порошенко, і Турчинов з Пашинським дають цілком конкретну вказівку підкоригувати голосування на користь "Демократичного Альянсу".

Порошенко:


" То, что произошло с подсчетом голосов на выборах в Киевсовет является неприемлемым.
Уверен, что там, где были установлены нарушения обязательно должен состояться пересчет голосов. Желаю "Демократическому Альянсу" справедливой победы"
.

А чому він вважає, що перемогти має саме Демальянс? Він пророк, чи перед нами пряма вказівка, кому треба дописати голоси?

Мій колишній комсорг Пашинський консолідує думку з Турчиновим:

В АП кажуть, що в Києві відбуваються дії, які мають ознаки ганебного широкомасштабного злочину, - крадіжка голосів однієї з політичних партій на виборах до міської ради.

"Фальсифікація і ознаки злочинної змови проти цієї партії очевидні. Організована група негідників хоче зірвати проходження цієї партії до Київради", - зазначив Пашинський.

В.о. президента вимагає від органів прокуратури, органів МВС та СБУ проведення ретельної перевірки підрахунку голосів та, у разі виявлення фактів фальсифікації виборів у Києві, вжити передбачених законом заходів.


Тобто, без суду і слідства заявлено про наявність порушень (а суд це визначив?), і навіть вказано, проти кого були "фальсифікації", хоча встановити це в одномандатному округу неможливо.

Це що, нормально?
Tags: політес
Subscribe

 • Годинникове

  Виявив останній, певно, радянський баштовий годинник штибу "Стрєла" у робочому стані. Раніше гадав, що останній з них зняли нещодавно з приміщення…

 • Вулиці Києва

  Знайшов моє старе інтерв'ю щодо перейменування вулиць з покійною вже топографинею Лідією Пономаренко. На її пропозицію з'явилася і вулиця Княжий…

 • Яким я запам'ятав київський орган зсередини

  Фото приблизно 2009 року До речі, після пожежі у костелі найближчий до нас оргАн знаходиться аж у Білій Церкві, не даремно її хотіли колись…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments