ЖЖ-користувач mykolap (mykolap) wrote,
ЖЖ-користувач mykolap
mykolap

цей запис присвячено питанню, а де власне, Тягнибок?

А от чому б не послати до Межигір'я на переговори замість Кличка (Яценюка, яко шестьорку тиди взагалі не пускають "от ворот поворот") европейських парляментарїв Кокса та Квасневського?

Тим більше, що достойні КіК завжди можуть знайти в словах Януковича "позитивний сигнал", а гідна Еврокомісія вже вчергове висловила свою стурбованість (однак візи все рівно видавати не буде).

І взагалі, чому переговори мають бути в Межигір'ї? Янукович коли-небудь покидає цей периметр? Чому не на Майдані, якщо ще вчора ви нафіг проголосували на цьому вічі, що тепер Віктор Федорович є скинутим та нелегітимним і лідером революції є український нарід, який на вулиці Грушевського одразу ж удався до актів прямої демократії?

НБ. А хтось вже бачив сьогоднішнє число "Голосу України"? Ото буде сміху, як польові командири поїдуть з ультиматумом до Яуковича в день, коли офіційно опублікують закон, за яким за ультиматум можна буде сісти на 15 років!
Tags: політес
Subscribe

 • (no subject)

  Багато осіб, що заперечують християнську етику у школах, не відмовляються від платні банкнотами з написом "На Бога ми покладаємось"

 • (no subject)

  У протистоянні нарративів з архетипами я залишаюся на боці симулякрів

 • (no subject)

  Глибинне: звернув увагу, що існуючі у нас центри НАДАННЯ адмінпослуг мали б називатися центрами ОТРИМАННЯ адмінпослуг, бо у громадянській державі…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment