ЖЖ-користувач mykolap (mykolap) wrote,
ЖЖ-користувач mykolap
mykolap

Цього записа присвячено кірілловщінє. Нумеро уно.

Ото вчора я був на ході православних київськогї патріярхати в пику православним московської патріярхати, про що скидаю звіт лише нині, бо учора нагло загубив ЮСБ.

Отже мєнти чекали нас загодя. І на всякий випадок до ботанічного саду була підігняна наовпорозганялка пожежна (що цікаво, жо вечора вона ж прикривала резигнацію попа Гундяєва на Київ-Пасажирському)Народу під Володимирською катедралєю було може й менше, ніж минулого року, але предостатньоКолоритне вбрання клєрикалів наводило на думку, що ми могли б експортувати лоці красиві одежі, якби на них десь з"явився попит. На жаль, українці чомусь переважно вміють досконало робити те, що нікому не потрібно.Відступати нікуди - за нами мєнтиПіп з оселедцем - світле майбуття української помісної церквиОсоба подібна до лідера вітчизнаної блогостери БілозерськоїА чому тут не було Гриценка? Та тому що цей солдафон є вишиванкотобом!Ну як же без Леопольда Івановича (без іронії, я дуже захоплююсь цією людиною)А взагалі тре почати серію "патріотичні підлітки на масових імпрезах". Виходять дуже проникливі знимки

А це власне відео учасників ходи (можете при бажанні підрахувати їх кількість). Раджу звернути увагу на таке кнов-гав, як пересувний дзвонар (0:17)

Tags: фото
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 18 comments