ЖЖ-користувач mykolap (mykolap) wrote,
ЖЖ-користувач mykolap
mykolap

Кажаняча тенденція, однако

Думаю, Че Рновецький це переломна віха в іміджевому позиціюванні українського політикуму

Тепер на зміну остаточним залишкам здорового глузду приходить балаган. Не через те, що є нагальна потреба в балагані. Просто успішність і непотопляємість Леоніда Михайловича зараз в свідомості у багатьох політтехнологів пояснюється його девіантною поведінкою. Тобто спрацьовує не дуже коректний логічний зв"язок: чим більшим ідіотом ти виглядаєш, тим більше у тебе шансів на прорив (с).

Навіть комуністи намагаються не відстати від тенденцій і косять під вар"ятів

http://zadonbass.org/allnews/message.html?id=99753
Тысячи людей вышли на Майдан на акцию "Ющенко. Чемодан. Америка"
[23 февраля 2009г. | 13:06]

В Киеве, на Майдане проходит митинг под названием "Ющенко. Чемодан. Америка", организованный Коммунистической партией Украины.

На Майдане собралось около 2 тыс. людей. Митингующие собирают деньги на билет до Америки для Президента. Установлена огромная урна, в которую и собирают деньги на билет. По бокам урны стоят 2 железных ведра с надписью: "Дадим Ющенко по пятаку". Митингующие собрали уже полтора ведра мелочи, сообщает "Главред".

Люди стоят с транспарантами, флагами КПУ, играет музыка советских времен, установлена сцена. Митингующие поют революционные песни.

Кроме того, правоохранители оцепили митингующих, чтобы те не вышли на дорогу, поскольку движение транспорта не перекрыто. Также на Майдан на прицепе привезли самолет без крыльев, на стекло которого наклеили фотографию Виктора Ющенко.
Tags: поточне
Subscribe

 • (no subject)

  Помiтив, що фраза "этот рынок считается одним из самых криминализированных в стране" пасує до статей про будь-який ринок

 • (no subject)

  Подiбно до героя Джерома К Джерома, перечитавши цю статтю прийшов до висновку, що всi перерахованi розлади повною гамою притаманнi всiй украiнськiй…

 • Цей запис присвячений Д. Трампу

  Чим бiльше я читаю книжки Талеба, тим бiльше переконуюсь, що Украiнi вигiднiший президент Трамп Нам потрiбен американський лiдер з елементами…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment